Kruidenmixen voor rijstgerechten

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Rijstgerechten: 28 artikelen

Herbaria Biologische Kruidenmix - Truffel Geluk

Herbaria Biologische Kruidenmix -​ Truffel Geluk, 110 g

  • Ideaal voor risotto en stoofschotels
  • Past ook goed bij pasta en salade
  • Met tamme kastanje en amandelpaddestoel
€ 9,99 (€ 90,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Paella Seasoning

La Chinata Paella Seasoning, 48 g

  • Gemaakt met gerookt paprikapoeder
  • Bevat geen kleurstoffen of conserveermiddelen
  • 4 zakjes van elk 12g
€ 3,89 (€ 81,04 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Don PiccanToni LOLA Paella Kruiden

Don PiccanToni LOLA Paella Kruiden, 90 g

  • Originele Spaanse mix
  • Met paprika, kurkuma, tomaat en chili
  • Zonder glutamaat, kunstmatige smaakstoffen en toevoegingen
€ 8,54 € 8,99 (€ 94,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Milde Curry

Alnatura Biologische Milde Curry, 60 g

  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
  • Veelzijdig
€ 2,99 (€ 49,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Sinaasappel-Granaatappel Topping

Classic Ayurveda Biologische Sinaasappel-​Granaatappel Topping, 60 g

  • "Droge Chutney"
  • Voor dressings & dips
  • Voor dat speciale gerechten
€ 5,89 (€ 98,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Pineapple Curry (Spongebob)

Ankerkraut Pineapple Curry (Spongebob), Glas met kurk (110 g)

  • Friszoete ananassmaak
  • Geheime formule voor je keuken
  • Perfect voor rijstgerechten
€ 5,99 (€ 54,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Pitta Balance Churna

Cosmoveda Bio Pitta Balance Churna, 90 g

  • Kruidenbereiding
  • Voor het op smaak brengen van rijst & curry gerechten
€ 9,99 (€ 111,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maggi Jus

Maggi Jus, 72 g

  • Ideaal voor vleessauzen
  • Ook voor knödel, rijst en meer
  • Romige consistentie
€ 2,69 (€ 37,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Spice for Life Bio Ras el Hanout

Spice for Life Bio Ras el Hanout, 80 g

  • Typisch Marokkaans
  • Verleidelijke compositie
  • Goudgele kleur
€ 9,99 (€ 124,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Spice for Life Togarashi

Spice for Life Togarashi, 80 g

  • Topping kruiden
  • Fruitig, nootachtig, pikant
  • Voor de Japanse keuken
€ 8,59 (€ 107,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Cuba Nueva Kruidenmix

Wiberg Cuba Nueva Kruidenmix, 250 g

  • Met koffie-, rum- & tabakssmaak
  • Pittigheid van limoen & munt
  • Voor allerlei gerechten & recepten
€ 36,49 (€ 145,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologisch Ras el Hanout Blik

Herbaria Biologisch Ras el Hanout Blik, 25 g

  • 15 exquise biologische ingrediënten
  • Zoet en kruidig aroma
  • Subtiele kruidigheid
€ 5,99 (€ 239,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Easy Goreng Kruidenmix

Sonnentor Biologische Easy Goreng Kruidenmix, 70 g

  • Voor perfecte nasi & mie goreng
  • Kruidig met een lichtzure smaak
  • Ideaal voor wokgerechten
€ 4,49 (€ 64,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Grill-Brasil Style Kruidenzout

Wiberg Grill-​Brasil Style Kruidenzout, 750 g

  • Kleurrijk, wild & opwindend
  • Fruitige, kruidige smaak
  • Voor gegrild & gefrituurd voedsel
€ 20,99 (€ 27,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Bio Black Magic

Herbaria Bio Black Magic, 65 g

  • Ideaal voor rundvlees, wild en stoofschotels
  • Volle, hartige smaak door zwarte sesam
  • Rijke geroosterde aroma’s
€ 8,99 (€ 138,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

J.Kinski Biologische Furikake Kruidenmix

J.Kinski Biologische Furikake Kruidenmix, 75 g

  • Om te strooien
  • Crunchy & umami
  • Met sesam & noralgen
€ 8,99 (€ 119,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Rode Dhofar Kruidenbereiding

Wiberg Rode Dhofar Kruidenbereiding, 210 g

  • Met saffraan & sumakbes
  • Kruidigheid van pepers
  • Mysterieus & uniek
€ 41,99 (€ 199,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Wintergroente Kruiden

Sonnentor Biologische Wintergroente Kruiden, 40 g

  • Verwarmend kruidenmix
  • Zeer geschikt voor groenteschotels
  • Duurzaam verpakt
€ 3,99 (€ 99,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Salty Bowl Spice

Stay Spiced! Salty Bowl Spice, 60 g

  • Geselecteerde zaden
  • Heerlijke geroosterde aroma's
  • Met frisse fruitige citrusmaak
€ 8,99 (€ 149,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Vata Balance Churna

Cosmoveda Bio Vata Balance Churna, 25 g

  • Kruidenbereiding
  • Voor het kruiden van rijst- & currygerechten
€ 3,79 (€ 151,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Regional Co. Curry

Regional Co. Curry, 70 g

  • Met kurkuma, koriander en nog veel meer.
  • Kruidig ​​& fruitig
  • Lekker bij rijst en gevogelte
€ 5,99 (€ 85,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Classic Ayurveda Happy Man Bio

Classic Ayurveda Happy Man Bio, 80 g

  • Afgestemde kruidenmix
  • Speciaal voor mannen
  • Veelzijdig
€ 7,89 (€ 98,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Gomashio Kruidenmix, Grof

Wiberg Gomashio Kruidenmix, Grof, 280 g

  • Aroma's van geroosterde sesamzaadjes
  • Snufje zeezout
  • Voor veel verschillende gerechten
€ 10,99 (€ 39,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Classic Ayurveda Biologische Oriental Lemon Garden Mix

Classic Ayurveda Biologische Oriental Lemon Garden Mix, 70 g

  • Smaken uit een andere wereld
  • Ideaal voor rijst & couscous
€ 8,89 (€ 127,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Wonder Wok

KOTÁNYI Wonder Wok, 70 g

  • Voor wokgerechten, bowls en noedelgerechten
  • Zonder conserveringsmiddelen
  • Met citrus, gember en een subtiele pit
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Maggi Goulashsaus

Maggi Goulashsaus, 76 g

  • Typische goulashsmaak
  • Voor een romige consistentie
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,69 (€ 35,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Shichimi Togarashi Kruidenmix

J.Kinski Biologische Shichimi Togarashi Kruidenmix, 70 g

  • Intens aromatisch
  • Met fijn, kruidig ​​nori-zeewier
  • Liefdevol handwerk
€ 7,49 (€ 107,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Herbaria Biologische Kruidenmix - Groene Kaketoe

Herbaria Biologische Kruidenmix -​ Groene Kaketoe, 85 g

  • Gemiddelde scherpte
  • Voor exotische pangerechten
  • Met ananasvlokken en kerrieblaadjes
€ 8,99 (€ 105,76 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar