Conte de Cesare Aceto Balsamico di Modena, 500 ml
Fruitige authentieke balsamico uit Modena
€ 5,99
(€ 11,98 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zachte & licht stroperige textuur
- Bekroond met 2 wijnbladeren
- Perfect voor salades & marinades
Bijpassend
Beschrijving
Deze Aceto Balsamico di Modena I.G.P. van CONTE DeCESARE wordt gemaakt en gebotteld in Modena, uitsluitend van regionale druiven. Dankzij de bekroning met twee bladeren geniet je van een zijdezachte balsamico met een mooie balans tussen zoet en zuur. Ideaal voor dagelijks gebruik en om marinades, sauzen en dressings extra smaak te geven.
| Art. nr.: | EDH-1002044 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 9004698301006 |
| Producentnummer: | 1002044 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 473 / 113 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 23 g |
| waarvan Suiker | 22 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0,04 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Aceto Balsamico di Modena
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten