BioArt Chocolade Von Herzen, 70 g
Romige chocolade met krokante hazelnoot
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fluweelzachte melkchocolade
- Met knapperige hazelnootkrokant
- Heerlijk krokant bij elke hap
Bijpassend
Beschrijving
Deze onweerstaanbare chocoladereep brengt romige melkchocolade samen met knapperige stukjes hazelnootkrokant. De perfecte balans tussen zachte zoetheid en een heerlijke crunch maakt dit een verrukkelijke traktatie voor liefhebbers van chocolade met een speelse bite. Ideaal als verwenmomentje of als cadeau voor chocoladefans.
| Art. nr.: | BIOG-326030 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310589 |
| Producentnummer: | 326030 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2453 / 586 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,21 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chocolade Von Herzen
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten