Ankerkraut Spongebob Burger Mix (115 g)
Het geheime ingrediënt uit Bikini Bottom voor burgers & meer
€ 5,99
(€ 52,09 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor vlees & vegaburgers
- Limited edition inclusief burgerkruiden
- Perfect voor patty's en grillfans
Bijpassend
Beschrijving
Met de SpongeBob Burger Mix haal je het geheime recept van de Krokante Krab rechtstreeks in je eigen keuken. De unieke mix zorgt voor perfect gekruide patty’s, bomvol smaak, die meteen in de smaak vallen. Of je nu kiest voor klassiek gehakt of een verrassende groenteburger van restjes, met deze kruidenmix wordt elke burger een feestje op de grill of in de pan.
| Art. nr.: | AK-4062988842962 |
|---|---|
| Inhoud: | 115 g |
| EAN: | 4062988842962 |
| Producentnummer: | 4062988842962 |
| Merken: | Ankerkraut |
| Kan sporen bevatten van: | L - selderij, M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder palmolie |
Ingrediënten
Meersalz, ui, knoflook, zoete paprika, geplette pepers, Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 758 / 181 kj / kcal |
| Vet | 1,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 30 g |
| waarvan Suiker | 16 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 49,6 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankerkraut Spongebob Burger Mix
Populaire categorieën:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten