Sauzen, sugo en pesto uit Italië

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Sauzen, Sugo en Pesto: 1 - 30 van 113 artikelen

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten 'Vintage'

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten 'Vintage', 400 g

  • Heel en gepeld
  • Rijp geoogst
  • Uit Italië
€ 3,59 (€ 8,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Barilla Sugo Bolognese

Barilla Sugo Bolognese, 400 g

  • Rijk en smakelijk
  • Ideaal bij tagliatelle
  • Met rundvlees en varkensvlees
€ 5,29 (€ 13,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Il pomodoro più buono Hele Gepelde Gele Tomaten

Il pomodoro più buono Hele Gepelde Gele Tomaten, 24 x 400 g

  • Geel vruchtvlees
  • Mild, aromatisch en zoet
  • Voor delicate pastasauzen
€ 77,49 € 93,60 (€ 8,07 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

San Marzano Tomaten BOB (del Vesuvio) - Heel en Gepeld

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten BOB (del Vesuvio) -​ Heel en Gepeld, 400 g

  • Hele vruchten
  • Origineel van Agro Sarnese Nocerino
  • Beste sugo ingrediënt
€ 3,99 (€ 9,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Toscaanse Ribollita

Sapore di Sole Biologische Toscaanse Ribollita , 350 g

  • Volgens een traditioneel recept
  • Met de beste ingrediënten
  • Veganistisch
€ 6,99 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten Passata 'Vintage'

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten Passata 'Vintage', 720 ml

  • Aromatisch en fruitig
  • Van rijp fruit
  • Basis voor groentesoepen
€ 5,99 (€ 8,32 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische tomatenpuree in een tube

Alnatura Biologische tomatenpuree in een tube, 200 g

  • Voor op smaak brengen en verfijnen
  • Van Italiaanse tomaten
  • Dubbel geconcentreerd
€ 2,09 (€ 10,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tomatenpuree gemaakt van San Marzano Tomaten

Il pomodoro più buono Tomatenpuree gemaakt van San Marzano Tomaten, 400 g

  • Eenvoudig geconcentreerd
  • Mediterrane ronde smaak
  • Van zongerijpt fruit
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Tomatenblokjes

Alnatura Biologische Tomatenblokjes, 400 g

  • Voor sauzen, pizza's en soepen
  • Direct na de oogst verwerkt
  • Geschild en gesneden
€ 1,39 (€ 3,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Good Hair Day Sugo

Greenomic Good Hair Day Sugo, Met basilicum (500 g)

  • Verschillende soorten
  • Glutenvrij
  • Zonder conserveringsmiddelen
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Tomatenpuree, Dubbel Geconcentreerd

Rapunzel Biologische Tomatenpuree, Dubbel Geconcentreerd, 200 g

  • 28% drooggewicht
  • Gemaakt van Italiaanse tomaten
  • Ideaal als basis voor diverse gerechten
€ 2,49 (€ 12,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Barilla Sugo Con Basilico

Barilla Sugo Con Basilico, 400 g

  • Mild, fruitig en aromatisch
  • Past goed bij pasta en pizza
  • Met basilicum en veel tomatenpulp
€ 4,89 (€ 12,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Gallinara Siciliaanse Pesto

La Gallinara Siciliaanse Pesto, 130 g

  • Met zongerijpte tomaten
  • Siciliaanse specialiteit
  • Lekker en veelzijdig
€ 7,59 (€ 58,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Pesto

Greenomic Pesto, Knoflook, olijfolie & Spaanse peper (135 g)

  • Verschillende soorten
  • Voor typisch Italiaanse pastagerechten
  • Beste ingrediënten uit Toscane
€ 4,99 (€ 36,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Gallinara Pesto met Citroenen

La Gallinara Pesto met Citroenen, 130 g

  • Frisse smaak
  • Uitstekend bij gevogelte en visgerechten
  • Originele pastasaus
€ 6,99 (€ 53,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Gepelde Tomaten

Alnatura Biologische Gepelde Tomaten, 400 g

  • Zongerijpt
  • Direct na de oogst verwerkt
  • Gepeld en in eigen sap
€ 1,49 (€ 3,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Don Antonio Tomatensaus - All'Arrabbiata

Don Antonio Tomatensaus -​ All'Arrabbiata, 480 ml

  • Met pepers uit Val di Sangro
  • Voor die speciale pittige kick
  • Zeer aromatisch en aangenaam zoet
€ 6,99 (€ 14,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Don Antonio Tomatensaus - Al Basilico

Don Antonio Tomatensaus -​ Al Basilico, 480 ml

  • Met verse basilicum
  • Geurig en aromatisch
  • Voor eenvoudige pastagerechten
€ 6,99 (€ 14,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Gedroogde Tomaten in Olijfolie, Aromatisch en Pikant

Rapunzel Biologische Gedroogde Tomaten in Olijfolie, Aromatisch en Pikant, 120 g

  • Zongedroogd
  • Afgerond met kruiden
  • Voor koken, grillen & raffineren
€ 4,49 (€ 37,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Sugo "L'Ortolana"

Sapore di Sole Biologische Sugo "L'Ortolana" , 340 g

  • Verfijnd met Italiaanse olijven
  • Delicate smaak
€ 5,99 (€ 17,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Don Antonio Tomatensaus - Piemontese Stijl

Don Antonio Tomatensaus -​ Piemontese Stijl, 480 ml

  • Volle, frisse smaak
  • Gekookt met aromatische groenten
  • Perfect met ravioli
€ 6,99 (€ 14,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Gedroogde Tomaten in Olijfolie, Licht Pikant

Rapunzel Biologische Gedroogde Tomaten in Olijfolie, Licht Pikant, 275 g

  • Zongedroogd
  • Voor kruiden & verfijnen
  • Gekruid met zout en rozemarijn
€ 7,99 (€ 29,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Il pomodoro più buono  Datterini Tomaten - Heel en Ongeschild

Il pomodoro più buono Datterini Tomaten -​ Heel en Ongeschild , 400 g

  • Zoet-aromatisch
  • Zongerijpt
  • Ideaal bij garnalen
€ 3,70 € 3,99 (€ 9,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Gallinara Pesto Genovese

La Gallinara Pesto Genovese, 180 g

  • Rijk aroma
  • Ook heerlijk op vlees
  • Met olijfolie, parmezaan en pijnboompitten
€ 7,79 (€ 43,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Basilicum Pesto

Sapore di Sole Biologische Basilicum Pesto, 180 g

  • Mild aromatisch en romige textuur
  • Cashewnoten en extra vergine olijfolie
  • 100% natuurlijk en veganistisch
€ 8,49 (€ 47,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Mediterrane Tomatenpuree in een Tube

Rapunzel Biologische Mediterrane Tomatenpuree in een Tube, 200 g

  • Gemaakt van Italiaanse tomaten
  • Vers geoogst en voorzichtig verwerkt
  • Voor sauzen, soepen & pizza
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ITALIANAVERA Gepelde Gele Tomaten in Tomatensap

ITALIANAVERA Gepelde Gele Tomaten in Tomatensap, 400 g

  • Gepeld & met weinig zaadjes
  • Fruitig-zoete smaak
  • Ideaal voor sauzen etc.
€ 3,19 (€ 7,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani Genuese Pesto Zonder Knoflook

Viani Genuese Pesto Zonder Knoflook, 180 g

  • Uit Ligurië
  • Aangename consistentie
  • Ingrediënten van hoge kwaliteit
€ 6,99 (€ 38,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Cherrytomaten Saus

Sapore di Sole Biologische Cherrytomaten Saus, 340 g

  • Zoete smaak
  • Betoverd met basilicum
€ 3,49 (€ 10,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole  Biologische Sugo Tomaten en Basilicum

Sapore di Sole Biologische Sugo Tomaten en Basilicum , 340 g

  • Uit Italië
  • Intens aroma
€ 5,99 (€ 17,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober