Producten uit Madagaskar

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Madagascar: 8 artikelen

Sonnentor Biologisch vanillepoeder, gemalen

Sonnentor Biologisch vanillepoeder, gemalen, 10 g

  • Echte vanille
  • Bloemige noot
  • Zoete en romige smaak
€ 14,99 (€ 1.499,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Spice for Life Biologische Roze Bessen - Pink Life

Spice for Life Biologische Roze Bessen -​ Pink Life, 50 g

  • Een echte zeldzaamheid
  • Smaakt naar peper
  • Fijne fruitige nasmaak
€ 6,99 (€ 139,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Spice for Life Hele Kaneel Bloemknoppen

Spice for Life Hele Kaneel Bloemknoppen, 70 g

  • Gebruik zoals je kaneel gebruikt
  • Lekker in zoete en hartige gerechten
  • Bloemige, fruitige zoetheid
€ 10,09 (€ 144,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Bosbessen

Sonnentor Biologische Bosbessen, 45 g

  • Wilde bessen
  • Licht zoet - licht zuur
  • Ideaal voor thee
€ 6,79 (€ 150,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ehrenwort Biologische lavendelbloemen

Ehrenwort Biologische lavendelbloemen, 35 g

  • Warme, pittige smaak
  • Verfijnt rijstpudding en gebakken appels
€ 3,99 (€ 114,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Roze Peperkorrels uit Madagascar

Ehrenwort Biologische Roze Peperkorrels uit Madagascar, 25 g

  • Licht zurig
  • Voor het op smaak brengen van sauzen
€ 4,99 (€ 199,60 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Ehrenwort Biologische Kurkuma

Ehrenwort Biologische Kurkuma, 45 g

  • Licht pittig
  • Wrange smaak
  • Geeft voedsel een sterke gele kleur
€ 4,99 (€ 110,89 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Ankerkraut Voatsiperifery Jungle Peper

Ankerkraut Voatsiperifery Jungle Peper, 60 g

  • Erg zeldzaam
  • Opwindende smaak
  • Citrusachtige smaak
€ 10,99 (€ 183,17 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar