My Coffee Spice van KOTANYI

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken
Filters

My Coffee Spice: 4 artikelen

KOTÁNYI My Coffee Spice – Chai Moment

KOTÁNYI My Coffee Spice – Chai Moment, 50 g

  • Met fijne kruiden
  • Zorgt voor een oriëntaalse smaakbeleving
  • Geweldig voor elk warm drankje of dessert
€ 3,99 (€ 79,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI My Coffee Spice – Cinnamon Dream

KOTÁNYI My Coffee Spice – Cinnamon Dream, 52 g

  • Fijne kaneelsmaak
  • Zoete topping
  • Ook geschikt voor desserts
€ 3,99 (€ 76,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI My Coffee Spice - Salted Caramel

KOTÁNYI My Coffee Spice -​ Salted Caramel, 65 g

  • Voor elk type koffie of warme drank
  • Ook geschikt voor desserts
  • Fijne karamelsmaak
€ 3,99 (€ 61,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI My Coffee Spice - Cacao Kiss

KOTÁNYI My Coffee Spice -​ Cacao Kiss, 62 g

  • Chocolade topping
  • Fijne chocoladeschilfers
  • Ook geschikt voor het verfijnen van desserts
€ 3,99 (€ 64,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober