Chili uit Kotányi

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken
Filters

Chili: 13 artikelen

KOTÁNYI Gemalen cayennepeper

KOTÁNYI Gemalen cayennepeper, 38 g

  • Fijn poeder
  • Delicaat rokerig aroma
  • Universeel toepasbaar
€ 3,49 (€ 91,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Chili Jalapeno

KOTÁNYI Chili Jalapeno, 28 g

  • Zeer pittig
  • 6.000 - 12.000 Scoville
  • Korrelig & gedroogd
€ 3,99 (€ 142,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Extra Hete Gegranuleerde Chilipeper

KOTÁNYI Extra Hete Gegranuleerde Chilipeper, 32 g

  • Scherpteniveau: 26.000 Scoville
  • Gemaakt van rijpe chilipepers
  • Fruitig aroma
€ 3,49 (€ 109,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Chili Kruidenmix met Gerookt Zout

KOTÁNYI Chili Kruidenmix met Gerookt Zout, 53 g

  • Veelzijdig te gebruiken
  • Zonder kunstmatige rookaroma's
  • Gerookt boven beukenhout
€ 3,99 (€ 75,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Chili Amazonas

KOTÁNYI Chili Amazonas, 27 g

  • Typische gele kleur
  • Zeer pittig
  • Subtiele zuurgraad
€ 3,99 (€ 147,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Chipotle Smoked Chili

KOTÁNYI Chipotle Smoked Chili, 49 g

  • Onmisbaar in de TexMex keuken
  • Rokerige smaak
  • Aangenaam pittig
€ 3,99 (€ 81,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

KOTÁNYI Peperoncini Birdseye

KOTÁNYI Peperoncini Birdseye, 24 g

  • Birds Eye Chili Blend
  • Scherptegraad: 70.000 - 90.000 Scoville
  • Extreem pittig
€ 3,99 (€ 166,25 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

KOTÁNYI Scotch Bonnet Chili Vlokken

KOTÁNYI Scotch Bonnet Chili Vlokken, 24 g

  • Heet & fruitig
  • Gegranuleerd & gedroogd
  • 100.000 - 300.000 Scoville-eenheden
€ 3,99 (€ 166,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Chili Powder

KOTÁNYI Chili Powder, 50 g

  • Gemalen chili-melange
  • Fijn geroosterd aroma
  • Ideaal voor chili con carne
€ 3,49 (€ 69,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Chili Met Zeezout

KOTÁNYI Chili Met Zeezout, 35 g

  • Ernst: 8000 - 9500 Scoville
  • 50% chili-gehalte
  • Voor vlees & groenten
€ 3,99 (€ 114,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Gerookte Chili-Chipotle

KOTÁNYI Gerookte Chili-​Chipotle, 41 g

  • Aangenaam kruidig
  • Rokerig-nootachtig aroma
  • Gerookt op pecannotenhout
€ 3,99 (€ 97,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

KOTÁNYI Extra Pittige Chili Mix

KOTÁNYI Extra Pittige Chili Mix, 34 g

  • Gemaakt van Scotch Bonnet pepers en zout
  • Scherptegehalte: 25000 Scoville
  • Met zeezout
€ 3,99 (€ 117,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

KOTÁNYI Piri Piri Spice Blend

KOTÁNYI Piri Piri Spice Blend, 55 g

  • Voor pittige vis- en gevogeltegerechten
  • Gemaakt met hete kruiden
  • Unieke mix
€ 3,49 (€ 63,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober