Appelchips van KOTÀNYI

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken
Filters

Appelchips: 3 artikelen

KOTÁNYI Appelchips

KOTÁNYI Appelchips, 40 g

  • Ideaal voor onderweg, op kantoor of op de bank
  • Voorzichtig gedroogd, 100% natuurlijk
  • Gemaakt van Oostenrijkse appels
€ 1,99 (€ 49,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Appel-Kaneel Chips

KOTÁNYI Appel-​Kaneel Chips, 40 g

  • Gemaakt van 100% Oostenrijkse appels
  • Natuurlijk zoet met een kaneelaroma
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen
€ 1,99 (€ 49,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

KOTÁNYI Appel-Vanille Chips

KOTÁNYI Appel-​Vanille Chips, 40 g

  • Met natuurlijke vanille
  • Voorzichtig aan de lucht gedroogd
  • Extra knapperig
€ 1,99 (€ 49,75 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar