Smakelijjke crèmes

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken
Filters

Crèmes: 5 artikelen

Galup Hazelnoot-Cacaocrème

Galup Hazelnoot-​Cacaocrème, 200 g

  • Bijzonder romig
  • Fijne hazelnootnoot
  • Zachte cacaosmaak
€ 10,85 € 15,59 (€ 54,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Pistachecrème Broodspread

Galup Pistachecrème Broodspread, 200 g

  • 41% echte Siciliaanse pistachenoten
  • Gemaakt met verfijnde olijfolie
  • Heerlijk romig & intens van smaak
€ 15,54 € 22,49 (€ 77,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Crema Zabaione al Marsala

Galup Crema Zabaione al Marsala, 250 g

  • Traditioneel Italiaans recept
  • Perfect bij panettone en zoet brood
  • Heerlijk om puur te eten of bij de koffie
€ 12,88 € 18,49 (€ 51,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Hazelnootcrème

Galup Hazelnootcrème, 200 g

  • 50% notengehalte
  • Bijzonder smeerbaar
  • Voor brood, gebak & desserts
€ 11,55 € 16,59 (€ 57,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Kastanjecrème

Galup Kastanjecrème, 350 g

  • Zoet broodbeleg
  • Nootachtig-zoete smaak
  • Ook voor desserts
€ 13,99 (€ 39,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober