Heerlijk gebak en taarten

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken
Filters

Gebak en taarten: 15 artikelen

Galup La Colomba

Galup La Colomba, 100 g

  • Authentiek recept met sinaasappel
  • Gekonfijt fruit & hazelnoot
  • Knapperige topping met suikerparels
€ 8,33 € 11,99 (€ 83,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Colomba met Citroen & Abrikoos

Galup Colomba met Citroen & Abrikoos, 750 g

  • Krokante hazelnootglazuur
  • Met hele amandelen & suiker kristallen
  • Fijn-mediterrane noot
€ 23,03 € 32,99 (€ 30,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Colomba met Zwarte Kers & Chocolade

Galup Colomba met Zwarte Kers & Chocolade, 750 g

  • Zacht gistgebak
  • Met gekonfijte Amarena-kersen
  • Knapperige hazelnootglazuur
€ 24,08 € 34,49 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Giangalup

Galup Giangalup, 500 g

  • Zacht & delicaat gebakken
  • Elegante Gianduiotto-vorm
  • Ideaal als aanvulling bij de Paasbrunch
€ 17,22 € 24,99 (€ 34,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Colomba met 3 Soorten Chocolade

Galup Colomba met 3 Soorten Chocolade, 750 g

  • Zonder gekonfijt fruit
  • Knapperig hazelnootglazuur
  • Met hele amandelen & suikerparels
€ 24,08 € 34,49 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Colomba Paradiso

Galup Colomba Paradiso, 750 g

  • Met poedersuiker om te bestrooien
  • Zonder gekonfijte vruchten
  • Fijne aroma
€ 23,03 € 32,99 (€ 30,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Colomba met Peren en Chocolade

Galup Colomba met Peren en Chocolade, 1.000 g

  • Met gekonfijte peren
  • Chocoladedruppels & notenglazuur
  • Suikerstrooisel & hele amandelen
€ 35,00 € 50,49 (€ 35,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Colomba Classic

Galup Colomba Classic, 1.000 g

  • Natuurlijk gerezen gistcake
  • Met hazelnootglazuur
  • Zoet & aromatisch
€ 27,65 € 39,99 (€ 27,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Colomba met Perzik & Vanille

Galup Colomba met Perzik & Vanille, 750 g

  • Verfijnd met vanille
  • Hazelnootglazuur
  • Met hele amandelen & suikerparels
€ 23,03 € 32,99 (€ 30,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Traditionele Colomba

Galup Traditionele Colomba, 750 g

  • Traditioneel Paasgebak
  • Met hazelnootglazuur bedekt
  • Verfijnd met hele amandelen
€ 23,03 € 32,99 (€ 30,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Colomba met Perzik, Chocolade & Amaretto

Galup Colomba met Perzik, Chocolade & Amaretto, 750 g papier

  • Fris & chocoladerijk
  • Met amandelen & suikerkristallen
  • Zachte paasverwennerij
€ 23,03 € 32,99 (€ 30,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Colomba met Frambozen & Chocolade

Galup Colomba met Frambozen & Chocolade, 750 g

  • Traditionele paas-gistcake
  • Met half-gekonfijte frambozen
  • Met hazelnootglazuur
€ 23,03 € 32,99 (€ 30,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Pandora Klassieker

Galup Pandora Klassieker, 1.000 g

  • Met de hand gemaakt
  • Feestelijke vorm
  • Bijzonder luchtig deeg
€ 32,49 (€ 32,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

Galup Carré met Wilde Bessen & Witte Chocolade

Galup Carré met Wilde Bessen & Witte Chocolade, 400 g

  • Met hazelnootglazuur & hagelslag
  • Fruitige bessen
  • Rechthoekige vorm
€ 10,19 (€ 25,48 / kg)

Uitverkocht

Galup Kleine Cake Snack met Appel

Galup Kleine Cake Snack met Appel, 100 g

  • Heerlijke Mini Panettone
  • Zonder rozijnen
  • Met hazelnootglazuur & gekonfijte appel
€ 3,49 (€ 34,90 / kg)

Uitverkocht