Haas Leberkäs Mosterd, 200 g
Hartige Leberkäs mosterd – perfect voor bij de borrel
€ 2,99
(€ 14,95 / kg, Incl. 9% BTW
-
Haas
Balsamico Mosterd
Luxe balsamico mosterd voor in de keuken & voor fijnproevers
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
English Mustard
Pittige smaak voor echte fijnproevers
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Sarepta Mosterd
Pikant, zoet en kruidig voor een uniek aroma
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Grillsenf
Pikante barbecuesaus voor echte smaakmakers
€ 3,99(€ 12,09 / kg) -
Haas
Krenmosterd
Subtiele pittigheid & krachtige smaak voor op de borrelplank
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Kremser Mosterd
Zoete klassieker & verfijnde smaak voor bij je favoriete worst
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Tarragon Mustard
De pittige klassieker
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Grillmosterd Pittig
Vurige pit & barbecuegenot voor liefhebbers van pikant eten
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Chili-Jalapeno-Mosterd
Pittige smaakmakers voor de barbecue
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Fig Mustard
Frisse zoete vijgensaus – perfect bij de borrelplank
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Beer Mustard
Bierige, kruidige specialiteit met authentieke kroegsmaak
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Kruidenmosterd
Verfijnde kruidensmaak & zachte mosterd
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Leberkäs Mosterd
Hartige Leberkäs mosterd – perfect voor bij de borrel
€ 2,99(€ 14,95 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Vegan
- Heerlijk kruidig
- Smaakvol verrijkt met augurk
Beschrijving
De Leberkäs Mosterd van Haas is onmisbaar bij een goede portie Leberkäse. De smaakvolle samenstelling geeft een milde kruidigheid met een frisse touch van augurk, waardoor iedere traditionele broodmaaltijd een unieke en verrassende smaak krijgt.
| Art. nr.: | EDH-10002988 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 90555466 |
| Producentnummer: | 10002988 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
aqua, mosterdzaad, azijn van alcohol, suiker, Zout, Kruiden
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 624 / 149 kj / kcal |
| Vet | 6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| waarvan Suiker | 12 g |
| Eiwitten | 5,2 g |
| Zout | 0,81 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Leberkäs Mosterd
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten