Haas Kruidenmosterd, 200 g
Verfijnde kruidensmaak & zachte mosterd
€ 2,99
(€ 14,95 / kg, Incl. 9% BTW
-
Haas
Balsamico Mosterd
Luxe balsamico mosterd voor in de keuken & voor fijnproevers
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
English Mustard
Pittige smaak voor echte fijnproevers
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Sarepta Mosterd
Pikant, zoet en kruidig voor een uniek aroma
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Grillsenf
Pikante barbecuesaus voor echte smaakmakers
€ 3,99(€ 12,09 / kg) -
Haas
Krenmosterd
Subtiele pittigheid & krachtige smaak voor op de borrelplank
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Kremser Mosterd
Zoete klassieker & verfijnde smaak voor bij je favoriete worst
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Tarragon Mustard
De pittige klassieker
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Grillmosterd Pittig
Vurige pit & barbecuegenot voor liefhebbers van pikant eten
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Chili-Jalapeno-Mosterd
Pittige smaakmakers voor de barbecue
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Fig Mustard
Frisse zoete vijgensaus – perfect bij de borrelplank
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Beer Mustard
Bierige, kruidige specialiteit met authentieke kroegsmaak
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Kruidenmosterd
Verfijnde kruidensmaak & zachte mosterd
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Leberkäs Mosterd
Hartige Leberkäs mosterd – perfect voor bij de borrel
€ 2,99(€ 14,95 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch
- Mix van vijf kruiden
- Ideaal om diverse gerechten extra smaak te geven
Beschrijving
De kruidenmosterd van Haas verrast met een verfijnde mix van vijf zorgvuldig geselecteerde kruiden. Deze harmonieuze combinatie zorgt voor een heerlijk kruidige en milde mosterdsmaak, waarmee je elk gerecht een bijzondere twist geeft. Perfect voor bij de borrel, op een broodje of in een dressing.
| Art. nr.: | EDH-10002994 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 90555558 |
| Producentnummer: | 10002994 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
aqua, mosterdzaad, azijn van alcohol, suiker, Zout, mierikswortel, 0,7 % kruidenmengsel, Kruiden, kruidenextracten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 557 / 133 kj / kcal |
| Vet | 5,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,5 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan Suiker | 9,6 g |
| Eiwitten | 4,8 g |
| Zout | 2,6 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Kruidenmosterd
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten