Kweek vitaminerijke en heerlijke kiemen

Kies uit een breed scala aan milde, zoete en pittige kiemsoorten!

Kiemen zijn niet alleen smaakvol, ze zijn ook rijk aan voedingsstoffen die ons lichaam goed doen! Kies uit een enorme selectie kiemzaden die je snel en eenvoudig op je vensterbank kunt kweken. Kiemen zijn een geweldige manier om onze voeding te verrijken en zijn veelzijdig in gebruik - probeer ze in salades, over sandwiches te strooien of geniet gewoon van hun verse, knapperige goedheid als tussendoortje!

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen
Filters

Kiemzaden: 1 - 30 van 58 artikelen

Rapunzel bioSnacky Kiempotje met Zeef

Rapunzel bioSnacky Kiempotje met Zeef

  • Voor snelle kiemteelt
  • Ideaal voor de vensterbank
  • Gemakkelijk te gebruiken
€ 6,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel bioSnacky Broccoli Kiemen

Rapunzel bioSnacky Broccoli Kiemen, 30 g

  • Licht kruidig
  • Kan op verschillende manieren worden gebruikt
  • Uit gecontroleerde biologische teelt
€ 1,69 (€ 56,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Geo Terracotta Kiemtoren

Bavicchi Geo Terracotta Kiemtoren

  • Constante bron van vocht
  • Ideaal groeiklimaat
  • Dag- en nachtfunctie
€ 40,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel bioSnacky Tuinkers Kiemzaden

Rapunzel bioSnacky Tuinkers Kiemzaden, 40 g

  • Kruidige smaak
  • Typische pittigheid
  • Kiemtijd: 3-5 dagen
€ 1,29 (€ 32,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Tuinkers Kiemen

Sonnentor Biologische Tuinkers Kiemen, 120 g

  • Rijk aan vitamines
  • Ideaal als toevoeging aan salade
  • Smaakt heerlijk op beboterd brood
€ 3,99 (€ 33,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel bioSnacky Vitale Kiemen Mix

Rapunzel bioSnacky Vitale Kiemen Mix, 40 g

  • Om zelf te kiemen
  • Zoet, nootachtig & hartig
  • Ideaal als topping in salades & op brood
€ 1,29 (€ 32,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Luzerne"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Luzerne", 500 g

  • Milde bittere smaak
  • Past goed bij kaas
  • Snelle oogst
€ 15,10 € 15,99 (€ 30,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel bioSnacky Radijs Kiemzaad

Rapunzel bioSnacky Radijs Kiemzaad, 40 g

  • Sterk en kruidig
  • Licht pikant
  • Ontkiemingstijd 4 - 5 dagen
€ 1,29 (€ 32,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Radijs"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Radijs", 30 g

  • Geweldige optiek
  • Pittige smaak
  • Ideaal als beleg op brood
€ 2,66 € 2,89 (€ 88,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Bieslook"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Bieslook", 150 g

  • Milde heerlijke smaak
  • Veelzijdig
  • Visueel zeer aantrekkelijk
€ 23,65 € 24,99 (€ 157,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Fenegriek"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Fenegriek", 300 g

  • Hoog eiwitgehalte
  • Goed te combineren
  • Individuele smaak
€ 8,45 € 8,99 (€ 28,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel bioSnacky Vliespapier voor Kiemtuin

Rapunzel bioSnacky Vliespapier voor Kiemtuin, 25 stuks

  • Voor het ontkiemen van kiemzaden
  • Gemakkelijk te gebruiken
  • Gebleekt zonder chloor
€ 5,49 (€ 0,22 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Mungoboon"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Mungoboon", 90 g

  • Voor Aziatische gerechten
  • Frisse, zoete smaak
  • Vlinderbloemige planten
€ 2,66 € 2,89 (€ 29,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Broccoli Kool"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Broccoli Kool", 300 g

  • Rijk aan mineralen
  • Rauw of gekookt
  • Milde smaak
€ 21,99 (€ 73,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Fenegriek Zaden

Sonnentor Biologische Fenegriek Zaden, 120 g

  • Bevat veel ijzer en fosfor
  • Heerlijke curry geur
  • Ideaal voor pasta- en rijstgerechten
€ 3,19 (€ 26,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Linzen"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Linzen", 600 g

  • Extreem delicaat
  • Hoog eiwitgehalte
  • Voor soepen en salades
€ 12,25 € 12,99 (€ 20,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel bioSnacky Rucola Kiemzaadjes

Rapunzel bioSnacky Rucola Kiemzaadjes, 40 g

  • Kruidig
  • Licht pittig
  • Ontkiemingstijd 4 - 6 dagen
€ 1,69 (€ 42,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel bioSnacky Fenegriek Kiemzaad

Rapunzel bioSnacky Fenegriek Kiemzaad, 200 g

  • Intens kruidig
  • Ontkiemingstijd 2 - 4 dagen
  • Uit gecertificeerde biologische productie
€ 5,49 (€ 27,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Rucola"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Rucola", 300 g

  • Heerlijke smaak
  • Veelzijdig
  • Voor de Mediterrane keuken
€ 9,50 € 10,09 (€ 31,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Geo Kiemglas

Bavicchi Geo Kiemglas

  • Met keramische onderzetter
  • Makkelijk te gebruiken
  • Gemaakt van roestvrij metaal
€ 17,10 € 18,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Adzuki"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Adzuki", 90 g

  • Hoog eiwitgehalte
  • Voor koken en blancheren
  • Voor het verfijnen van reisgerechten
€ 2,66 € 2,89 (€ 29,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel bioSnacky Startset Kiempotje

Rapunzel bioSnacky Startset Kiempotje

  • Met verschillende zaden
  • Mild nootachtig tot hartig-kruidig
  • Voor jezelf of ideaal als cadeau
€ 9,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "China Rose"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "China Rose", 500 g

  • Scherp en kruidig
  • Zeer decoratief
  • Doet denken aan radijs
€ 13,30 € 14,09 (€ 26,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Rode Radijs"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Rode Radijs", 500 g

  • Uitzonderlijke kleur
  • Milde smaak
  • Zeer decoratief
€ 33,15 € 34,99 (€ 66,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Mosterd"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Mosterd", 50 g

  • Scherpe smaak
  • Verfijnt vele gerechten
  • Ideaal voor brood en meer
€ 2,66 € 2,89 (€ 53,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Alfalfa Spruiten

Sonnentor Biologische Alfalfa Spruiten, 120 g

  • Bevat veel mineralen
  • Nootachtige smaak
  • Ideaal voor salades en soepen
€ 3,19 (€ 26,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Spelt"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Spelt", 70 g

  • Voor de productie van speltsap
  • Zoet aroma
  • Voor teelt in de aarde
€ 2,66 € 2,89 (€ 38,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Harde Tarwe"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Harde Tarwe", 80 g

  • Mild zoete smaak
  • Op twee manieren te gebruiken
  • Voor het verkrijgen van tarwegrassap
€ 2,66 € 2,89 (€ 33,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Zonnebloem"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Zonnebloem", 350 g

  • Nootachtig aroma
  • Rauw of geroosterd
  • Jaarrond teelt
€ 6,65 € 7,09 (€ 19,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Klaver"

Bavicchi Biologische Kiemgroente "Klaver", 400 g

  • Biologische kwaliteit uit Italië
  • Jaarrond teelt
  • Aantrekkelijke optiek
€ 13,20 € 13,99 (€ 33,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober