Pasta van over de hele wereld

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Pasta: 1 - 30 van 299 artikelen

bioasia Biologische Ramen Noedels

bioasia Biologische Ramen Noedels, 250 g

  • Veelzijdig
  • Bijzonder lekker
  • Eenvoudige bereiding
€ 2,19 (€ 8,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Don Antonio Reginella

Don Antonio Reginella, 500 g

  • Van harde tarwe en bronwater uit de bergen
  • Ideaal met romige sauzen
  • Gekrulde randen
€ 7,59 (€ 15,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rummo Le Classiche – Gnocchi di patate

Rummo Le Classiche – Gnocchi di patate, 500 g

  • Gemaakt van verse aardappelen
  • Bliksemsnel klaar in 2 minuten
  • Veelzijdig als primo of bijgerecht
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Spaghetti met Citroen

Greenomic Spaghetti met Citroen, 500 g

  • Durum tarwegries pasta zonder ei
  • Gemaakt in het brons proces
  • Met citroensap & kurkuma
€ 5,49 € 7,59 (€ 10,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rummo Le Classiche – Linguine N°13

Rummo Le Classiche – Linguine N°13, 500 g

  • Platte vorm voor perfecte sausopname
  • Langere bite
  • Ideaal voor lichte, mediterrane sauzen
€ 3,09 (€ 6,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Barilla Spaghettini Nr. 3

Barilla Spaghettini Nr. 3, 500 g

  • Zacht en aromatisch
  • Voor lichte sugo's en gerechten
  • Klaar om te eten in 3 tot 5 minuten
€ 2,29 (€ 4,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Rijst Spirelli - Graanspecialiteit van Volkoren Rijst

Rapunzel Biologische Rijst Spirelli -​ Graanspecialiteit van Volkoren Rijst, 250 g

  • Gemaakt van 100% volkoren rijst
  • Behoudt na het koken een stevige bite
  • Glutenvrij & veganistisch
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Premium Italiaanse Pasta - Groene Lasagne

Recheis Premium Italiaanse Pasta -​ Groene Lasagne, 250 g

  • Durumtarwegriesmeel en eieren
  • Voor snelle en creatieve gerechten
  • Lange houdbaarheid
€ 1,59 (€ 6,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bioasia Biologische rijstnoedels

bioasia Biologische rijstnoedels, 200 g

  • Ideaal voor wokken & soepen
  • Snelle bereiding
  • Veganistisch & glutenvrij
€ 3,79 (€ 18,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Macaroni

Recheis Glutenvrije Macaroni, 400 g

  • Voedingsbewuste pasta
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Pasta - Fleckerl

Recheis Glutenvrije Pasta -​ Fleckerl, 400 g

  • Voedingsbewuste pasta
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Collezione - Tagliatelle met Spinazie Nr. 167

Barilla Collezione -​ Tagliatelle met Spinazie Nr. 167, 500 g

  • Pasta van durumtarwe
  • Zonder eieren
  • Mooie groene kleur
€ 3,89 (€ 7,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Rijst-Spaghetti Graanspecialiteit Gemaakt van Volkoren Rijst

Rapunzel Biologische Rijst-​Spaghetti Graanspecialiteit Gemaakt van Volkoren Rijst, 250 g

  • Glutenvrij
  • Stabiel bij het koken
  • Korrelige smaak
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Barilla Spaghetti Nr. 5

Barilla Spaghetti Nr. 5, 500 g

  • Aromatisch en veelzijdig
  • Italiaans recept
  • Voor snel koken
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Volkoren Spelt Spaghetti

Alnatura Biologische Volkoren Spelt Spaghetti, 500 g

  • Hartige, nootachtige smaak
  • Als bijgerecht en pastagerecht
  • Uit Duitse Bioland-teelt
€ 2,49 (€ 4,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Pasta - Korte Vermicelli

Recheis Glutenvrije Pasta -​ Korte Vermicelli, 400 g

  • Voedingsbewuste keuken
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Premium Italiaanse Pasta - Gele Lasagne

Recheis Premium Italiaanse Pasta -​ Gele Lasagne, 250 g

  • Durumtarwegriesmeel en eieren
  • Lange houdbaarheid
€ 1,59 (€ 6,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Goldmarke "Sternchen" Kleine Pastasterren

Recheis Goldmarke "Sternchen" Kleine Pastasterren, 250 g

  • In 8 minuten klaar
  • 100% Oostenrijkse ingrediënten
  • Ideaal voor soepen, stoofschotels en salades
€ 1,69 (€ 6,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Traditionele Malloreddus

Sapore di Sole Biologische Traditionele Malloreddus, 500 g

  • Italiaanse specialiteit
  • Heerlijk voor pastasalades
  • Korte kooktijd
€ 4,19 (€ 8,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnavit Biologische Boekweit Spaghetti

Alnavit Biologische Boekweit Spaghetti, 250 g

  • 100% boekweit | glutenvrij
  • Donkere kleur, intense smaak
  • Kooktijd: 8-10 minuten
€ 2,89 (€ 11,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Boekweit Spaghetti

Rapunzel Biologische Boekweit Spaghetti , 250 g

  • Glutenvrij
  • Nootachtige smaak
  • Van biologische landbouw
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Low Carb Dralli

Recheis Low Carb Dralli, Papieren verpakking -​ 300 g

  • 30% minder koolhydraten
  • Rijk aan eiwitten en vezels
  • Duurzame verpakkingen
€ 2,59 (€ 8,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rustichella d'Abruzzo Fettuccine

Rustichella d'Abruzzo Fettuccine, Durum Tarwegriesmeel (500 g)

  • Klassieke pastavorm
  • Smalle, breedgerolde noedels
  • Veelzijdig in gebruik
€ 5,99 (€ 11,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Collezione - Tagliatelle zonder Ei Nr. 16

Barilla Collezione -​ Tagliatelle zonder Ei Nr. 16, 500 g

  • Aromatisch en heerlijk van smaak
  • Ideaal met romige sauzen
  • Zonder ei
€ 3,89 (€ 7,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Goldmarke Elleboogjes

Recheis Goldmarke Elleboogjes, 500 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,69 (€ 5,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Dralli

Recheis Glutenvrije Dralli, 400 g

  • Voedingsbewuste keuken
  • Geen gluten en geen eieren
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Naturgenuss Speltpasta - Macaroni Met Ribbels

Recheis Naturgenuss Speltpasta -​ Macaroni Met Ribbels, 400 g

  • Licht nootachtig speltaroma
  • Scharreleieren
  • Snel en lekker
€ 2,79 (€ 6,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Spaghetti

Recheis Glutenvrije Spaghetti, 400 g

  • Voedingsbewuste keuken
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Goldmarke Nudelreis

Recheis Goldmarke Nudelreis, 250 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 1,59 (€ 6,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Rode Linzen Spirelli

Alnatura Biologische Rode Linzen Spirelli, 250 g

  • Snelle kooktijd
  • Veganistisch
  • Vrij van gluten
€ 2,19 (€ 8,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober