Patés en spreads van over de hele wereld

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Patés en spreads: 1 - 30 van 143 artikelen

Zwergenwiese Biologische Basilikum Spread

Zwergenwiese Biologische Basilikum Spread, 180 g

  • Aromatisch fris
  • Voor smeren en dippen
  • Ook heerlijk als dressing
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische 4-Peper Spread

Zwergenwiese Biologische 4-​Peper Spread, 180 g

  • Licht pittig
  • Vegan spread
  • Zonder soja of lupine
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Uienspread

Zwergenwiese Biologische Uienspread, 150 g

  • Vegan reuzel alternatief
  • Met geroosterde uien & appels
  • Als broodbeleg & om te koken
€ 3,49 (€ 23,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Bieslook Spread

Zwergenwiese Biologische Bieslook Spread, 180 g

  • Glutenvrij & vegan
  • Met verse bieslook
  • Gemaakt van de beste ingrediënten
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Mediterrane Spread

Zwergenwiese Biologische Mediterrane Spread, 180 g

  • Met zomergroenten
  • Met mediterrane kruiden
  • Smeerbare textuur
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Tuinkruiden Spread

Alnatura Biologische Tuinkruiden Spread, 180 g

  • Met fijne kruiden
  • Als spread of dip
  • Fijne, kruidige smaak
€ 2,09 (€ 11,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Rode Bieten- en Mierikswortelspread

Zwergenwiese Biologische Rode Bieten-​ en Mierikswortelspread, 180 g

  • Zoet en hartig
  • Bijzonder romig
  • Frisse smaak
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Kruiden-Tomatenspread

Zwergenwiese Biologische Kruiden-​Tomatenspread, 180 g

  • Mediterrane smaak
  • Vegan, gist- en glutenvrij
  • Zonnebloemzaad basis
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Wilde Knoflookpasta

Zwergenwiese Biologische Wilde Knoflookpasta, 180 g

  • Natuurlijke ingrediënten
  • Romige puree
  • Fijne knoflooksmaak
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Mierikswortelpasta

Zwergenwiese Biologische Mierikswortelpasta, 180 g

  • Licht pittig
  • Bijzonder romig
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Aubergine Spread

Zwergenwiese Biologische Aubergine Spread, 180 g

  • Heerlijk met platbrood
  • Verfijnd met olijfolie
  • Met veel kruiden en specerijen
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Mango-Kerrie Pasta

Zwergenwiese Biologische Mango-​Kerrie Pasta, 180 g

  • Gemaakt van zonnebloempitten
  • Met papaja & appel
  • Met een snufje cayennepeper
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Brotzeit Spread

Zwergenwiese Biologische Brotzeit Spread, 180 g

  • Hartig en hartig
  • Verfijnd met uien
  • Natuurlijke ingrediënten
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Toscane Spread

Alnatura Biologische Toscane Spread, 180 g

  • Pittige mediterrane smaak
  • Bevat zonnebloempitten en kruiden
  • 100% veganistisch, 100% biologische landbouw
€ 2,09 (€ 11,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Hof Gemüse Thomas Tomaat Wilde Knoflook

Allos Biologische Hof Gemüse Thomas Tomaat Wilde Knoflook, 135 g

  • Vegan & glutenvrij
  • Kruidig
  • 69% groenten
€ 3,39 (€ 25,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Vegan Paté, Shiitake

Alnatura Biologische Vegan Paté, Shiitake, 125 g

  • Op gist gebaseerd
  • Aromatisch en kruidig
  • Smeerbare consistentie
€ 2,09 (€ 16,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Hummus

Alnatura Biologische Hummus, 180 g

  • Kikkererwten, sesamboter en kruiden
  • Spread, bijgerecht en dip
  • Lange levensduur
€ 2,09 (€ 11,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Kerrie-Mango-Papaya Spread

Alnatura Biologische Kerrie-​Mango-​Papaya Spread, 180 g

  • Fruitige en kruidige smaak
  • Smeerbare consistentie
  • Bevat kerriekruiden
€ 1,99 (€ 11,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Rode Bieten-Mierikswortel Spread

Alnatura Biologische Rode Bieten-​Mierikswortel Spread, 180 g

  • Aromatisch
  • Subtiele scherpte
  • Harmonieuze smaak
€ 2,19 (€ 12,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Torstens Hof Groenten Tomaat Prei

Allos Biologische Torstens Hof Groenten Tomaat Prei, 135 g

  • Spread met volle smaak
  • Met 67% groenten
  • Veganistisch & glutenvrij
€ 3,39 (€ 25,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Hof Gemuüse Olivers Olijftomaat

Allos Biologische Hof Gemuüse Olivers Olijftomaat, 135 g

  • Vegan & glutenvrij
  • Pittige groentespread
  • 67% groenten
€ 3,39 (€ 25,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Paprika en Chilipasta

Zwergenwiese Biologische Paprika en Chilipasta, 180 g

  • Kruidige spread
  • Ook ideaal om te dippen
  • Met een snufje cayennepeper
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Wilde Biologische Knoflook

Zwergenwiese Wilde Biologische Knoflook, 50 g

  • Vegan broodbeleg
  • Ideaal als tussendoortje tijdens de pauze
  • Natuurlijke ingrediënten
€ 1,19 (€ 23,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kürbishof Koller Truffel Pompoen Reuzel

Kürbishof Koller Truffel Pompoen Reuzel, 90 g

  • Met zwarte truffels
  • Met witte truffelolie
  • Fijne consistentie
€ 10,49 (€ 116,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Allos Bio Hof Sabine's Spinazie Pijnboompitten

Allos Bio Hof Sabine's Spinazie Pijnboompitten, 135 g

  • Spread met volle smaak
  • Met 64% groenten
  • Veganistisch & glutenvrij
€ 3,39 (€ 25,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Allos Hof Gemüse Pascals Paprika Trio

Allos Hof Gemüse Pascals Paprika Trio, 135 g

  • Verspreid met volle smaak
  • Met 67% groenten
  • Veganistisch & glutenvrij
€ 3,39 (€ 25,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Allos Bio Hof Gemüse Carinas Champignon Ui

Allos Bio Hof Gemüse Carinas Champignon Ui, 135 g

  • Spread met volle smaak
  • Met 63 % groenten
  • Vegan & glutenvrij
€ 3,39 (€ 25,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Bio streich´s drauf Basitom

Zwergenwiese Bio streich´s drauf Basitom, 135 g

  • Fruitige tomaat
  • Verse basilicum
  • Hartige smaak
€ 2,49 (€ 18,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Bio streich´s drauf Mepfel

Zwergenwiese Bio streich´s drauf Mepfel, 135 g

  • Smeuïge spread
  • Mierikswortel & appel
  • Pikante smaak
€ 2,49 (€ 18,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwergenwiese Biologische Zwergen Streich

Zwergenwiese Biologische Zwergen Streich, 180 g

  • Mild gekruid
  • Met tomaten en wortels
  • Lichte zoetheid van appels
€ 2,99 (€ 16,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober