Alnatura Bioland Chocolade-Sinaasappelkoekjes, 150 g
Speltkoekjes in biologische kwaliteit
€ 2,29
(€ 15,27 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijne sinaasappelsmaak
- Chocoladestukjes
- Veganistisch
Beschrijving
De Alnatura chocolade-sinaasappelkoekjes van Alnatura zijn gemaakt van speltmeel. Ze zijn verfijnd met sinaasappelolie en pure chocoladestukjes. Deze koekjes passen perfect bij koffie en thee.
| Art. nr.: | MM-122023 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 4104420053083 |
| Producentnummer: | 122023 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Sluit de verpakking opnieuw na gebruik |
Ingrediënten
51 % Speltbloem type 630[1], palmolie[2], bietensuiker[2], 13 % chocolade druppels[2] (Cacaomassa[2], ruwe rietsuiker[2], cacaoboter[2], emulgator (lecithine[2])), Orangenöl[2], Meersalz, gemalen bourbon vanillestokjes[2], koriander[2], kaneel[2]
- Spelt is een tarwesoort / van de biologische landbouw.
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2031 / 485 kj / kcal |
| Vet | 25 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 13 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan Suiker | 21 g |
| Vezels | 3,6 g |
| Eiwitten | 7,3 g |
| Zout | 0,15 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Bioland Chocolade-Sinaasappelkoekjes
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten