Zotter Schokoladen Bio Erste Hilfe, 70 g

Biologische chocolade als klein gebaar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Extra pure melkchocolade
  • Met witte nougat & walnoten
  • Verfijnd met vlierbessensap

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g

Zotter Schokoladen Bio Erste Hilfe, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g € 6,99 (€ 53,77 / kg)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

Deze extra donkere biologische melkchocolade van Zotter is gevuld met zachte nougat van amandelen en witte chocolade. Walnoten, geweekt in kaneel en vlierbessensap, zorgen voor een heerlijke crunch.

Art. nr.: ZSM-16671
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403089599
Producentnummer: 16671
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], Cacaomassa[1], cacaoboter[1], 8 % zwarte bessensap concentraat[2], volle melk[2], invertsuikersiroop[2], magere melkpoeder[2], melkpoeder[2], 2 % gevriesdroogde rode bessen[2], glucosestroop[2], zoet weipoeder[2], emulgator (sojalecithine[2]), vanillebonen poeder[1], Steenzout, Birds Eye chili[2], kaneel[2], 70 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Erste Hilfe

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder