Plantaardige olie om mee te koken en af te werken

Koop een verscheidenheid aan noten- en kokosolie, plantaardige oliën zoals druivenpitolie, arganolie, maanzaadolie, hennepolie en nog veel meer! Probeer nieuwe saladedressings te mixen en trakteer je dierbaren op speciale smaken!

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen
Filters

Plantaardige olie: 1 - 30 van 79 artikelen

Rapunzel Biologische Kokosolie, extra vierge

Rapunzel Biologische Kokosolie, extra vierge, 432 ml

  • Mechanisch geperst zonder hitte
  • Voor braden, frituren, bakken en meer
  • Fairtrade natuurproduct
€ 7,99 (€ 18,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie

Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie, 1 L

  • Koudgeperste kokosolie
  • Milde kokossmaak
  • Waardevolle ingrediënten
€ 16,99 (€ 16,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische vierige koolzaadolie

Alnatura Biologische vierige koolzaadolie, 500 ml

  • Uit de eerste koude persing
  • Zilt aroma
  • Ideaal voor marinades
€ 2,59 (€ 5,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie

Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie, 500 ml

  • Bijzonder dikke consistentie
  • Intense smaak
  • Van gecontroleerde biologische teelt
€ 27,99 (€ 55,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Kokosolie

Ölmühle Solling Biologische Kokosolie, 1000 ml

  • Verse koudgeperste olie
  • Ideaal alternatief voor boter
  • Zeer hoge kwaliteit
€ 14,99 (€ 14,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Bak- & Braadolie

Alnatura Biologische Bak-​ & Braadolie, 750 ml

  • Goed verwarmbaar, neutrale smaak
  • Ideaal om te koken, bakken en frituren
  • 100% biologische zonnebloempitten
€ 4,39 (€ 5,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Braad- & Bakolie

Rapunzel Biologische Braad-​ & Bakolie, 1 L

  • Puurste zonnebloemolie
  • Neutrale smaak
  • Zeer verwarmbaar
€ 7,99 (€ 7,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Natuurlijk Rode Palmolie, natuurlijk - Naturland Fair

Ölmühle Solling Biologische Natuurlijk Rode Palmolie, natuurlijk -​ Naturland Fair, 1 L

  • Sterke oranje kleur
  • Hittebestendig
  • Herkomst: Ghana
€ 18,99 (€ 18,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Lijnzaadolie

Alnatura Biologische Lijnzaadolie, 250 ml

  • Nootachtige smaak met bittere tonen
  • Rijk aan omega 3-vetzuren
  • Verfijnt en kruidt
€ 2,49 (€ 9,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische MCT Kokosolie

Ölmühle Solling Biologische MCT Kokosolie, 500 ml

  • Gemaakt van 100% biologische kokosolie
  • Perfect voor een koolhydraatarm dieet
  • Vegan
€ 17,99 (€ 35,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Gefilterde Egyptische Zwarte Komijnolie

Ölmühle Solling Biologische Gefilterde Egyptische Zwarte Komijnolie, 500 ml

  • Koudgeperst
  • Delicate smaak
  • Ideaal voor oosterse gerechten
€ 27,99 (€ 55,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Fandler Biologische arachideolie

Ölmühle Fandler Biologische arachideolie, 500 ml

  • Nootachtig en aards
  • Heerlijk aromatisch
  • Intense smaak
€ 19,99 (€ 39,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Macadamianootolie

Ölmühle Fandler Biologische Macadamianootolie, 250 ml

  • Biologische luxe olie
  • Ware delicatesse
  • Een smaak openbaring
€ 24,99 (€ 99,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Ölmühle Solling Biologische Duindoornpulp Olie

Ölmühle Solling Biologische Duindoornpulp Olie, 100 ml

  • Koudgeperst
  • Past bijzonder goed bij desserts
  • Ook geschikt als huidverzorging
€ 35,49 (€ 354,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Tarwekiemolie

Ölmühle Solling Tarwekiemolie, 250 ml

  • Zuivere frituurolie
  • Vers koudgeperste olie
  • Ultragefilterd
€ 17,99 (€ 71,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Extra Vierge Kokosolie

Alnatura Biologische Extra Vierge Kokosolie, 220 ml

  • Exotische, natuurlijk zoete smaak
  • Verfijnt gerechten en baksels
  • Zachte eerste persing
€ 3,49 (€ 15,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Walnootolie

Ölmühle Fandler Biologische Walnootolie, 500 ml

  • Koud geperst
  • Intens nootachtige smaak
  • Van met de hand gepelde walnoten
€ 25,99 (€ 51,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Milde Lijnzaadolie Extra Vierge

Alnatura Biologische Milde Lijnzaadolie Extra Vierge, 250 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Rijk aan omega 3-vetzuren
€ 3,19 (€ 12,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Naturland Camelina-olie

Ölmühle Solling Naturland Camelina-​olie, 250 ml

  • Rawfood kwaliteit
  • Met een milde groentesmaak
  • Ideaal om over koude en warme gerechten te sprenkelen
€ 7,50 € 7,99 (€ 30,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Mosterdolie

Ölmühle Solling Biologische Mosterdolie, 250 ml

  • Vers koud geperst
  • Met essentiële vetzuren
  • Milde kruidigheid
€ 15,99 (€ 63,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Ölmühle Solling Biologische Naturland Lijnzaadolie

Ölmühle Solling Biologische Naturland Lijnzaadolie, 500 ml

  • Koudgeperst
  • Milde, nootachtige smaak
  • Rijk aan omega-3 vetzuren
€ 11,99 (€ 23,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Koolzaadolie, extra vierge

Rapunzel Biologische Koolzaadolie, extra vierge, 0,50 L

  • Mild en voedzaam
  • Bevat omega 3-vetzuren
  • Voor koude gerechten en mild stomen
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Bernagieolie

Ölmühle Solling Bernagieolie, 250 ml

  • Licht zure smaak
  • Een beetje zuur
  • Mild geproduceerd
€ 21,99 (€ 87,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologisch Mild Kokosvet

Rapunzel Biologisch Mild Kokosvet, 200 g

  • Neutrale smaak en hittebestendig
  • Ideaal voor bakken, frituren en meer
  • Eerlijke handel uit Sri Lanka
€ 3,99 (€ 19,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Ölmühle Fandler Biologische sesamolie

Ölmühle Fandler Biologische sesamolie, 500 ml

  • Ideaal voor de Aziatische keuken
  • Gemaakt van lichtgekleurde, ongepelde zaden
  • Verfijnt veel gerechten
€ 19,99 (€ 39,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Hennepolie

Ölmühle Fandler Biologische Hennepolie, 500 ml

  • Noten-kruidig
  • Koudgeperst
  • Om te verfijnen
€ 27,99 (€ 55,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Amandelolie

Ölmühle Fandler Biologische Amandelolie, 250 ml

  • Gemaakt van zoete amandelen
  • Fijne marsepein smaak
  • Past bij desserts
€ 19,99 (€ 79,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Sesamolie, extra vierge

Rapunzel Biologische Sesamolie, extra vierge, 0,50 L

  • Subtiel nootachtig
  • Vervaardigd volgens een hoge standaard
  • Ideaal voor Aziatische gerechten
€ 9,99 (€ 19,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Druivenpitolie

Ölmühle Fandler Biologische Druivenpitolie, 100 ml

  • Unieke smaak
  • Zeer aromatisch bij bladsalades & groenten
  • Geschikt voor het bakken van vlees, vis, champignons
€ 12,59 (€ 125,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bibigo Sesamolie

bibigo Sesamolie, 500 ml

  • Gemaakt van 100% geroosterde sesamzaadjes
  • Zachte koude persing
  • Volle, nootachtige smaak
€ 17,69 (€ 35,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober