Ingrediënten voor creatieve bakideeën

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Ingrediënten voor het bakken: 1 - 30 van 128 artikelen

Dr. Oetker Bakaroma - Set van 4

Dr. Oetker Bakaroma -​ Set van 4, Boter-​vanille (8 g)

  • Gemakkelijk te openen
  • Hersluitbaar<
  • Voor allerlei soorten desserts
€ 1,57 € 1,79 (€ 196,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Gelierfix 3:1 - 3 Zakjes

Dr. Oetker Gelierfix 3:1 -​ 3 Zakjes, 75 g

  • Voor jam
  • Incl. 12 etiketten
  • Zonder palmolie
€ 3,68 € 4,09 (€ 49,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Suiker Taartdecoratie

Dr. Oetker Suiker Taartdecoratie, Rozen

  • 1 suiker decoratieplaatje
  • 12 suikerbloemen
  • Betovert groot & klein
€ 2,60 € 2,89

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

CAPUTO Biergist Droog

CAPUTO Biergist Droog, 100 g

  • 100% uit Italië
  • Perfect voor focaccio & pizza
  • Van gisting
€ 3,59 € 3,99 (€ 35,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Bakpoeder

Dr. Oetker Bakpoeder, 3 verpakkingen

  • Vegan
  • Glutenvrij
  • Zeker van succes
€ 0,88 € 0,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Taartgelei - Set van 3

Dr. Oetker Taartgelei -​ Set van 3, Rood (36 g)

  • Snijvaste gelei
  • Voor vruchtencake & co
  • Voldoende voor 250ml vloeistof
€ 1,97 € 2,19 (€ 54,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rapunzel Biologisch Johannesbroodpoeder

Rapunzel Biologisch Johannesbroodpoeder, 250 g

  • Karamelsmaak
  • Voor dranken en gebak
  • Gemaakt in Italië
€ 3,59 € 3,99 (€ 14,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Gedroogde Gist, Set van 3

Dr. Oetker Gedroogde Gist, Set van 3, 21 g

  • Droge gist
  • Voor de bereiding van gistdeeg
  • 1 kg is voldoende voor 500 g bloem
€ 1,21 € 1,39 (€ 57,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologisch Speltbroodkruim

Alnatura Biologisch Speltbroodkruim, 200 g

  • Voor paneren en rollen
  • Zorgvuldig gehakt
  • Zonder toegevoegd zout
€ 1,43 € 1,59 (€ 7,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Slagroomversteviger, Set van 3

Dr. Oetker Slagroomversteviger, Set van 3, 24 g

  • Bewezen bakingrediënt
  • Voorkomt doorweken
  • Houdt slagroom stijf
€ 1,03 € 1,19 (€ 42,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Noten Nougat

Dr. Oetker Noten Nougat, 200 g

  • Snijbestendige massa
  • Heerlijke notensmaak
  • Voor koud & romig gebruik
€ 5,33 € 5,99 (€ 26,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rapunzel Biologische Volle Melk Chocoladedrops

Rapunzel Biologische Volle Melk Chocoladedrops, 100 g

  • Stabiele vorm
  • Met Bourbon vanille
  • Minimum cacaogehalte 37%
€ 2,69 € 2,99 (€ 26,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Bakpoeder Gemaakt van Wijnsteen

Wiberg Bakpoeder Gemaakt van Wijnsteen, 420 g

  • Voor bakken
  • Voor alle bakwaren
  • Zonder fosfaat
€ 4,89 € 5,49 (€ 11,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Peperkoekkruiden

Sonnentor Biologische Peperkoekkruiden, 40 g

  • Veelzijdig in gebruik
  • Warm aroma
  • Met heerlijke kaneel
€ 2,88 € 3,29 (€ 72,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Chocolade Glazuur

Manner Chocolade Glazuur, 200 g

  • Mooie glans
  • Blijf soepel
  • Geweldige chocoladesmaak
€ 4,49 € 4,99 (€ 22,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rapunzel Biologische Pure Chocolade

Rapunzel Biologische Pure Chocolade , 100 g

  • Stabiele vorm
  • Voor muffins, cakes en meer
  • Minimaal cacaogehalte 55%
€ 2,96 € 3,29 (€ 29,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Arche Naturk&uuml;che Biologisch Arrowroot zetmeel

Arche Naturküche Biologisch Arrowroot zetmeel, 125 g

  • Vegan bindmiddel
  • Neutrale smaak
  • Veelzijdig
€ 3,50 € 3,89 (€ 28,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biologische Cacaobonen Peru

Zotter Schokoladen Biologische Cacaobonen Peru, 100 g

  • Hele bonen
  • Geroosterd
  • Vegan
€ 3,87 € 4,39 (€ 38,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rapunzel Biologisch Agar Agar Poeder

Rapunzel Biologisch Agar Agar Poeder, 60 g

  • Rijk & neutraal van smaak
  • Vegan & glutenvrij
  • 100% algen uit Marokko
€ 5,39 € 5,99 (€ 89,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Pure Couverture

Manner Pure Couverture, 200 g

  • Uit onze eigen productie
  • Voor glazuren, desserts & meer
  • In gesloten gerecyclede verpakking
€ 6,29 € 6,99 (€ 31,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Bio Wijnsteen Bakpoeder

Alnatura Bio Wijnsteen Bakpoeder, 72 g

  • Bio-kwaliteit
  • Vrij van gluten
  • Veganistisch
€ 0,89 € 0,99 (€ 12,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Punch Glazuur

Manner Punch Glazuur, 200 g

  • Typische roze kleur
  • Korte droogtijd
  • Glanzend oppervlak
€ 3,14 € 3,49 (€ 15,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ankerkraut Biscuit Kruiden

Ankerkraut Biscuit Kruiden, 60 g

  • Ideaal voor shortbread
  • Brengt je in de kerststemming
€ 5,39 € 5,99 (€ 89,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Arche Naturk&uuml;che Organisch Weinstein Bakpoeder Set van 3

Arche Naturküche Organisch Weinstein Bakpoeder Set van 3, 54 g

  • 1 zakje voor 500g bloem
  • Voor luchtig en compact deeg
  • Fosfaatvrij
€ 0,98 € 1,09 (€ 18,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lindt Couverture

Lindt Lindt Couverture, Melk (500 g)

  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Makkelijk te bereiden
  • 500 gram / pak
€ 24,29 € 26,99 (€ 48,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rapunzel Biologische Pure Chocolade Couverture

Rapunzel Biologische Pure Chocolade Couverture, 200 g

  • 60% cacaogehalte
  • Voor bakken en glazuren
  • Met een vleugje vanille
€ 5,21 € 5,79 (€ 26,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Soda, Set van 3

Dr. Oetker Soda, Set van 3, 42 g

  • Eetbare soda
  • Veelzijdig in gebruik
  • Voor keuken & huishouden
€ 0,89 € 0,99 (€ 21,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologisch Plantaardig Geleermiddel

Alnatura Biologisch Plantaardig Geleermiddel, 6 g

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Geschikt als taartgelei
€ 0,53 € 0,59 (€ 88,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Chocolade Decoratie Letters &amp; Cijfers

Dr. Oetker Chocolade Decoratie Letters & Cijfers, 58 g

  • Gemaakt van melkchocolade
  • 58 letters
  • 19 cijfers
€ 3,59 € 3,99 (€ 61,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. Oetker Taartglazuur

Dr. Oetker Taartglazuur, Volle melk (200 g)

  • Eenvoudige toepassing
  • Voor waterbad & magnetron
  • Voor taarten, koekjes & co.
€ 3,17 € 3,59 (€ 15,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober