Flakes & vlokken voor ontbijt

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Flakes & vlokken: 1 - 30 van 56 artikelen

Kölln-Vlokken

Kölln Kölln-​Vlokken, 500 g

  • 100% volkoren haver
  • Fijn verwerkt
  • Veelzijdig in gebruik
€ 1,86 € 2,09 (€ 3,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Havervlokken Fijn (Bioland)

Alnatura Biologische Havervlokken Fijn (Bioland), 500 g

  • Extra fijne kwaliteit
  • Voor pap, muesli, pasteitjes & meer
  • Rijk aan voedingsstoffen & vezels
€ 1,34 € 1,49 (€ 2,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Kaneelvlokken

Alnatura Biologische Kaneelvlokken, 250 g

  • Karamel en krokant
  • Gezoet met kokosbloesemsuiker
  • Veganistisch recept
€ 2,69 € 2,99 (€ 10,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische rijstvlokken

Alnatura Biologische rijstvlokken, 500 g

  • Ideaal voor muesli's & desserts
  • Glutenvrij
  • Van biologische landbouw
€ 2,70 € 3,09 (€ 5,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische boekweitvlokken

Alnatura Biologische boekweitvlokken, 350 g

  • Veelzijdig gebruik
  • Glutenvrij & vegan
  • Aromatische nootachtige smaak
€ 2,69 € 2,99 (€ 7,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Havervlokken, Fijn (Demeter)

Alnatura Biologische Havervlokken, Fijn (Demeter), 1 kg

  • Extra fijne kwaliteit
  • Voor pap, muesli, pasteitjes en meer
  • Rijk aan voedingsstoffen en vezels
€ 2,69 € 2,99 (€ 2,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Kölln Biologische Zachte Havervlokken

Kölln Biologische Zachte Havervlokken, 500 g

  • Gemaakt van Duitse biologische haver
  • Rijk aan vezels
  • Veelzijdig & delicaat van smaak
€ 2,18 € 2,49 (€ 4,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Hochgenuss Havervlokken Fijn

Hochgenuss Havervlokken Fijn , 500 g

  • 100 % volkoren
  • Met veel vezels
  • Milde smaak
€ 0,89 € 0,99 (€ 1,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sapore di Sole Biologische Volkoren Havervlokken

Sapore di Sole Biologische Volkoren Havervlokken, 475 g

  • Aromatisch en voedzaam
  • Ongeperst en laboratorium getest
  • Gegarandeerd glutenvrij
€ 3,14 € 3,49 (€ 6,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Extra Zachte Havervlokken

Alnatura Biologische Extra Zachte Havervlokken, 400 g

  • Mild en natuurlijk zoet
  • Voor mueslis, gebak en meer
  • Rijk aan vezels en veganistisch
€ 1,34 € 1,49 (€ 3,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische 5 Graanvlokken

Alnatura Biologische 5 Graanvlokken, 500 g

  • Groffe volkoren bladvlokken
  • Perfect voor muesli
€ 1,79 € 1,99 (€ 3,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Havervlokken, Grof

Alnatura Biologische Havervlokken, Grof, 500 g

  • Bioland teelt
  • Voor yoghurt, melk en meer
  • Van de volkoren haver
€ 1,35 € 1,59 (€ 2,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Cornflakes

Alnatura Biologische Cornflakes, 375 g

  • Glutenvrij
  • Knapperig en fijn
  • Verfijnd met zeezout
€ 2,60 € 2,89 (€ 6,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Speltvlokken - Groot Blad

Alnatura Biologische Speltvlokken -​ Groot Blad, 500 g

  • Van hele speltkorrels
  • Demeter biologische kwaliteit
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Ongezoete Cornflakes

Alnatura Biologische Ongezoete Cornflakes, 300 g

  • Knapperig en aromatisch
  • Ongezoet en klassiek gerold
  • 100% biologisch en veganistisch
€ 2,21 € 2,49 (€ 7,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Holle Bio-Mango Morning Crunchy Muesli

Holle Bio-​Mango Morning Crunchy Muesli, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zoetheid uitsluitend uit fruit
  • Met haver- en speltvolkorenvlokken
€ 3,32 € 3,69 (€ 16,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische 3 Graanvlokken

Alnatura Biologische 3 Graanvlokken, 500 g

  • Fijne volkoren vlokken
  • Haver, rogge en spelt
€ 1,89 € 2,19 (€ 3,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Gierstvlokken

Alnatura Biologische Gierstvlokken, 500 g

  • Veganistisch
  • Voor muesli of pap
  • Van biologische landbouw
€ 2,88 € 3,29 (€ 5,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sapore di Sole Biologisch Volkoren Havermeel

Sapore di Sole Biologisch Volkoren Havermeel, 500 g

  • Gemalen volkoren havervlokken
  • Milde smaak
  • Ideaal voor koken en bakken
€ 3,59 € 3,99 (€ 7,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Govinda Bio Kastanjevlokken

Govinda Bio Kastanjevlokken, 200 g

  • Hoog kaliumgehalte
  • Glutenvrij
  • Licht zoete smaak
€ 6,47 € 7,19 (€ 32,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Cornflakes

Bio Family Biologische Cornflakes, 375 g

  • Knapperig gebakken en niet te zoet
  • Gemaakt van maïsmeel en maïssiroop
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 3,59 € 3,99 (€ 9,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Govinda Biologische Havervlokken

Govinda Biologische Havervlokken, 100 g (250 g)

  • Veganistisch
  • Biologisch
  • Hoge kwaliteit
€ 4,49 € 4,99 (€ 17,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische quinoavlokken

Alnatura Biologische quinoavlokken, 250 g

  • Zachte gewalste quinoakorrels
  • Fijne nootachtige smaak
  • Glutenvrij
€ 3,32 € 3,69 (€ 13,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Kölln Instant Havervlokken

Kölln Instant Havervlokken, 250 g

  • 100 % volkoren
  • Onmiddellijk oplosbaar
  • Perfect voor drankjes & pap
€ 1,92 € 2,19 (€ 7,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Echte Kölln Kernige

Kölln Echte Kölln Kernige, 500 g

  • 100% volkoren
  • Sterke bite & volle smaak
  • Veelzijdig gebruik in de keuken
€ 1,86 € 2,09 (€ 3,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BioKing Biologische Speltvlokken

BioKing Biologische Speltvlokken, 300 g

  • Knapperig en krokant
  • Zachte verwerking
  • Ongezoet
€ 3,59 € 3,99 (€ 11,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Speltvlokken

Alnatura Biologische Speltvlokken, 200 g

  • Krokant gebakken en nootachtig-aromatisch
  • 100% biologische teelt
  • Rijk aan vezels
€ 1,89 € 2,19 (€ 9,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bauck Mühle Bio Volkoren Havervlokken Kleinbladig

Bauck Mühle Bio Volkoren Havervlokken Kleinbladig, 475 g

  • Gegarandeerd glutenvrij
  • Gemaakt van volle korrel
  • Veelzijdig te gebruiken
€ 3,59 € 3,99 (€ 7,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Kleine Havervlokken

Alnavit Biologische Kleine Havervlokken, 450 g

  • Fijn & romig
  • Glutenvrij & veganistisch
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,71 € 3,09 (€ 6,02 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Fijne Speltvlokken

Alnatura Biologische Fijne Speltvlokken, 500 g

  • Demeter landbouw
  • Van de hele speltkorrel
  • Ideaal met yoghurt of melk
€ 1,79 € 1,99 (€ 3,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober