Alnatura Biologische Zachtsmeltende Havervlokken, 250 g
Als pap of voor soepen en sauzen
€ 2,79
(€ 11,16 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Flinterdun
- Onmiddellijk oplosbaar
- Gemaakt van gemalen haver
Beschrijving
De Biologische Zachtsmeltende Havervlokken bevatten bestanddelen van de hele korrel, zijn uiterst fijn en direct oplosbaar. Ze zijn perfect als pap met zowel warme als koude vloeistoffen of kunnen ideaal worden gebruikt voor het koken van soepen en sauzen of om te bakken.
Basisbereiding: Meng 2 - 3 eetlepels met 150 ml vloeistof (bijv. melk of water) en roer goed door.
Bereiding als pap: Breng 200 ml melk kort aan de kook met 5 afgestreken eetlepels havervlokken. Daarna laten afkoelen en eventueel verfijnen met fruit.
| Art. nr.: | MM-135237 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 4104420010604 |
| Producentnummer: | 135237 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Oorsprong: | Duitsland |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Herkomst van de grondstof: | Duitsland |
Ingrediënten
100 % Volkoren havervlokken[1]
- van k.b.L.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1520 / 363 kj / kcal |
| Vet | 5,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,1 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| waarvan Suiker | 1,2 g |
| Vezels | 8,7 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Zachtsmeltende Havervlokken
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Vier recepten voor de herfstkeuken
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten