Ingemaakte producten en conserven van over de hele wereld

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Ingemaakte producten en conserven: 1 - 30 van 252 artikelen

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten 'Vintage'

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten 'Vintage', 400 g

  • Heel en gepeld
  • Rijp geoogst
  • Uit Italië
€ 3,15 € 3,59 (€ 7,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Gestoofde Abrikozen

STAUD‘S Gestoofde Abrikozen, 230 g

  • Natuurlijk fruitig
  • Heerlijke spread
  • Ook heerlijk om mee te bakken
€ 3,96 € 4,49 (€ 17,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Biologische Gestoofde Pruimen

STAUD‘S Biologische Gestoofde Pruimen, 230 g

  • Gemaakt met de beste biologische pruimen
  • 100% uit Oostenrijk
  • Heerlijk fruitig
€ 3,96 € 4,49 (€ 17,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Origin Biologische Olijven zonder Pit

Alnatura Origin Biologische Olijven zonder Pit, 350 g

  • Aangenaam fruitig en mild
  • Hele olijf zonder pit
  • Verfijnt koude en warme gerechten
€ 3,05 € 3,39 (€ 8,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Kleurrijke Zoetzure Koolsalade

STAUD‘S Kleurrijke Zoetzure Koolsalade, 580 ml

  • Gemaakt van de beste ingrediënten
  • Met paprika en komkommer
  • Traditioneel recept
€ 3,27 € 3,69 (€ 11,28 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Bioland-appelmoes

Alnatura Bioland-​appelmoes, 360 g

  • Vrij van toegevoegde suikers
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 1,07 € 1,19 (€ 2,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

STAUD‘S Augurken "Weense stijl"

STAUD‘S Augurken "Weense stijl", 580 ml

  • Weense stijl
  • Lacto-gefermenteerd
  • Fijn gekruid
€ 4,90 € 5,49 (€ 15,81 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

LaSelva Biologische Halfgedroogde Tomaten

LaSelva Biologische Halfgedroogde Tomaten, 180 g

  • Italiaanse biologische tomaten
  • Op olijfolie
  • Met de hand gebotteld
€ 6,31 € 7,09 (€ 35,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Origin Biologische Olijvenmix met Kruiden

Alnatura Origin Biologische Olijvenmix met Kruiden, 180 g

  • Groene en zwarte olijven met kruiden
  • Ontpit en gemarineerd in fijne olie
  • 100% biologische teelt
€ 3,05 € 3,39 (€ 16,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

STAUD‘S Zoetzure Piccolo Augurken

STAUD‘S Zoetzure Piccolo Augurken, 580 ml

  • Heerlijk knapperig
  • Zoet en zuur
  • Fijne specialiteit
€ 4,90 € 5,49 (€ 16,33 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Rode Bietensalade

STAUD‘S Rode Bietensalade, 580 ml

  • Gemaakt van de beste ingrediënten
  • Delicaat gekruid
  • Gemaakt volgens traditioneel recept
€ 3,27 € 3,69 (€ 9,91 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Weense Worstjes, Glas

Alnatura Biologische Weense Worstjes, Glas, 390 g

  • Biologische kwaliteit
  • Vlees uit Duitsland
  • 6 stuks per glas
€ 3,95 € 4,39 (€ 21,94 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

San Marzano Tomaten BOB (del Vesuvio) - Heel en Gepeld

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten BOB (del Vesuvio) -​ Heel en Gepeld, 400 g

  • Hele vruchten
  • Origineel van Agro Sarnese Nocerino
  • Beste sugo ingrediënt
€ 3,51 € 3,99 (€ 8,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bravo Aceitunas Chupadedos in kruidenmarinade

Bravo Aceitunas Chupadedos in kruidenmarinade, 550 g

  • In kruidige olijfolie marinade
  • Met knoflook & oregano
  • Unieke smaak
€ 9,71 € 10,79 (€ 17,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

LaSelva Biologische Kappertjes in Zeezout

LaSelva Biologische Kappertjes in Zeezout, 140 g

  • Beste biologische kappertjes
  • Subtiel bitter aroma
  • Voor kruiden & verfijnen
€ 4,48 € 4,99 (€ 32,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Milde Zoetzure Paprika's

STAUD‘S Milde Zoetzure Paprika's, 580 ml

  • 100% uit Oostenrijk
  • Milde smaak
  • Veelzijdig in gebruik
€ 4,90 € 5,49 (€ 21,30 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Gegrilde Rode paprika's, Gepekeld

Rapunzel Biologische Gegrilde Rode paprika's, Gepekeld, 310 g

  • Fruitige, rokerige smaak
  • Gegrild & ontveld
  • Als bijgerecht & om te verfijnen
€ 3,59 € 3,99 (€ 11,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Bioland-Rode Biet

Alnatura Bioland-​Rode Biet, 220 g

  • Milde-kruidige smaak
  • Biologische kwaliteit
  • Gesneden in plakjes
€ 1,34 € 1,49 (€ 6,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Zuurkool met Stukjes Appel

STAUD‘S Zuurkool met Stukjes Appel, 580 ml

  • Heerlijk rauw of gekookt geserveerd
  • Weense stijl
  • Fijn gekruid
€ 3,56 € 3,99 (€ 7,42 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Ananascompote

STAUD‘S Ananascompote, 310 g

  • Exotisch-fruitig
  • Voor fruitsalade & meer
  • Past goed bij pannenkoeken & co.
€ 5,35 € 5,99 (€ 33,44 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Kürbishof Koller Mini Pompoen in Honingmarinade

Kürbishof Koller Mini Pompoen in Honingmarinade, 200 g

  • Een knapperige traktatie
  • Gemaakt van patisson pompoen
  • Ideaal voor kaasplateaus
€ 7,64 € 8,49 (€ 38,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

Alnatura Biologische Ongezoete Augurken

Alnatura Biologische Ongezoete Augurken, 670 g

  • Klassieke delicatessen
  • Met brandewijnazijn, kruiden en specerijen
  • Ideaal voor salades, broodjes en meer
€ 3,59 € 3,99 (€ 5,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Darbo Naturrein Powidl (Pruimenjam)

Darbo Naturrein Powidl (Pruimenjam), 450 g

  • Hoog fruitgehalte
  • Met stukjes fruit
  • Voor desserts & als spread
€ 4,44 € 4,99 (€ 9,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

STAUD‘S Zure kersencompote

STAUD‘S Zure kersencompote, 290 g

  • Zure kersen
  • Met suiker
  • Voor mout, rijstpudding & co.
€ 5,35 € 5,99 (€ 29,72 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Tomatenblokjes

Alnatura Biologische Tomatenblokjes, 400 g

  • Voor sauzen, pizza's en soepen
  • Direct na de oogst verwerkt
  • Geschild en gesneden
€ 1,17 € 1,39 (€ 2,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Arche Naturküche Biologische Bamboescheuten

Arche Naturküche Biologische Bamboescheuten, 350 g

  • Mild en knapperig
  • Met een beetje zeezout
  • Voor rijstgerechten, salades & meer
€ 4,04 € 4,49 (€ 11,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Arche Naturküche Biologische Maïskolven

Arche Naturküche Biologische Maïskolven, 230 g

  • Voor groenteschotels & salades
  • Ook lekker gebakken
  • Fijn-kruidig
€ 3,59 € 3,99 (€ 15,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Zoetzure Champignons

STAUD‘S Zoetzure Champignons, 314 ml

  • Klassieke Weense kruiden
  • Onweerstaanbare smaak
  • Veelzijdig in gebruik
€ 4,90 € 5,49 (€ 28,82 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Arche Naturküche Biologische Sushi Gember

Arche Naturküche Biologische Sushi Gember, 105 g

  • Specialiteit uit Japan
  • Must-have voor sushi
  • Intense smaak
€ 4,49 € 4,99 (€ 42,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Biologische Gestoofde Rabarber

STAUD‘S Biologische Gestoofde Rabarber, 230 g

  • Ideaal bij desserts
  • 100% uit Oostenrijk
  • Geniet ervan koud of warm
€ 3,96 € 4,49 (€ 17,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober