Tafelolijven

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Olijven: 24 artikelen

Origin Biologische Olijvenmix met Kruiden

Alnatura Origin Biologische Olijvenmix met Kruiden, 180 g

  • Groene en zwarte olijven met kruiden
  • Ontpit en gemarineerd in fijne olie
  • 100% biologische teelt
€ 3,39 (€ 18,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Origin Biologische Olijven zonder Pit

Alnatura Origin Biologische Olijven zonder Pit, 350 g

  • Aangenaam fruitig en mild
  • Hele olijf zonder pit
  • Verfijnt koude en warme gerechten
€ 3,39 (€ 9,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bravo Aceitunas Chupadedos in kruidenmarinade

Bravo Aceitunas Chupadedos in kruidenmarinade, 550 g

  • In kruidige olijfolie marinade
  • Met knoflook & oregano
  • Unieke smaak
€ 10,79 (€ 19,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische groene olijven "Bella di Cerignola" - in Pekel

Sapore di Sole Biologische groene olijven "Bella di Cerignola" -​ in Pekel, 550 g

  • Grote olijven
  • Uit Puglia
€ 4,99 (€ 9,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Groene Olijven met Fijne Kruiden in Gerookte Olijfolie

Finca La Barca Groene Olijven met Fijne Kruiden in Gerookte Olijfolie, 140 g

  • Gemaakt met de beste ingrediënten
  • Zorgvuldig geproduceerd
  • Unieke smaken
€ 5,32 € 5,69 (€ 38,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Bella di Cerignola Olijven

Sapore di Sole Biologische Bella di Cerignola Olijven, 820 g

  • Reuzenolijven
  • Bijzonder sappig
  • Uit Apulië
€ 11,99 (€ 14,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Origin Kalamata-Olijven, zonder Pit, Origin

Alnatura Biologische Origin Kalamata-​Olijven, zonder Pit, Origin, 350 g

  • Fris en aromatisch
  • Zonder pit
  • Uit Griekenland
€ 3,49 (€ 19,39 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Bio Olijven, Groen Origin

Alnatura Bio Olijven, Groen Origin, 310 g

  • Mild-aromatisch
  • Met pit
  • Uit Italië
€ 2,59 (€ 15,24 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Kalamata Olijven Zonder Pit - 200g Uitgelekt Gewicht

Jordan Olivenöl Kalamata Olijven Zonder Pit -​ 200g Uitgelekt Gewicht, 360 g

  • Intens fruitig & licht bitter
  • Gefermenteerd in pekel
  • Voor salades, pizza, pasta & snacks
€ 5,99 (€ 29,95 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Bio Origin Olijven met Amandelen

Alnatura Bio Origin Olijven met Amandelen, 350 g

  • Gevuld met amandelen
  • Veganistisch
  • Biologische kwaliteit
€ 4,19 (€ 20,95 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Groene Olijven in Zoutoplossing

LaSelva Biologische Groene Olijven in Zoutoplossing, 1 kg

  • Uit Zuid-Italië
  • Vroeg geoogst
  • Voor salades, pizza en nog veel meer.
€ 12,39 (€ 20,65 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Die Käsemacher Olijven Gevuld met Roomkaas

Die Käsemacher Olijven Gevuld met Roomkaas, 250 g

  • Olijven uit Chalkidiki
  • Lichte zure-bittere smaak
  • Ook voor koken en salades
€ 4,39 (€ 17,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ontpitte Taggiasca-Olijven in Extra Vierge Olijfolie

Calvi Ontpitte Taggiasca-​Olijven in Extra Vierge Olijfolie, 180 g

  • Klein en aromatisch
  • Perfect bij een aperitief
  • Veganistisch
€ 10,99 (€ 61,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Groene Olijven met Gerookte Paprika in Gerookte Olijfolie

Finca La Barca Groene Olijven met Gerookte Paprika in Gerookte Olijfolie, 140 g

  • Met de beste Spaanse olijven
  • In de fijnste olijfolie
  • Onvergelijkbare smaak
€ 5,69 (€ 40,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Chalkidiki Olijven - Zonder Pit - 185g Uitgelekt Gewicht

Jordan Olivenöl Chalkidiki Olijven -​ Zonder Pit -​ 185g Uitgelekt Gewicht, 370 g

  • Groot en vlezig
  • Milde, licht peperige smaak
  • Met de hand geoogst
€ 5,99 (€ 32,38 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OLIVE - Cocktail Olijven met Knoflook en Chili

Viani OLIVE -​ Cocktail Olijven met Knoflook en Chili, 260 g

  • Ingelegd in pekel
  • Soorten: Cerignola, Paternò, Leccino
€ 8,99 (€ 34,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Taggiasca Olijven in Pekel

Calvi Taggiasca Olijven in Pekel, 360 g

  • Zeer aromatisch
  • Uit de streek rond Imperia
  • Met pitjes
€ 8,59 (€ 23,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Don Antonio Groene Olijven met Citroen

Don Antonio Groene Olijven met Citroen, 280 g

  • Vlezige soort
  • Citrus noot
  • Perfect als voorgerecht
€ 8,59 (€ 30,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lesbos Olijven - Pitloos, 185g Uitgelekt Gewicht

Jordan Olivenöl Lesbos Olijven -​ Pitloos, 185g Uitgelekt Gewicht, 370 g

  • Fruitig, licht bitter
  • Met milde kruidigheid
  • In natuurlijke pekel
€ 7,99 (€ 21,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Zwarte Olijven in Zonnebloemolie

Greenomic Zwarte Olijven in Zonnebloemolie, 250 g

  • Kalamata-olijven uit Griekenland
  • Met mediterrane kruiden
  • Om te snacken & te verfijnen
€ 7,09 (€ 28,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Gallinara Pitloze Groene Olijven

La Gallinara Pitloze Groene Olijven, 1.000 g

  • Ingelegd in pekel
  • Groen en vlezig
  • Uit Italië
€ 29,99 (€ 29,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Gemengde Olijven

Greenomic Gemengde Olijven, 250 g

  • Met pit
  • In zonnebloemolie
  • Pittig gemarineerd
€ 7,09 (€ 28,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Groene Olijven

Greenomic Groene Olijven, 250 g

  • Gekruid met kruiden
  • Niet ontpit
  • In zonnebloemolie
€ 7,09 (€ 28,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Don Antonio Pikante Groene Olijven

Don Antonio Pikante Groene Olijven, 280 g

  • Stevige, vlezige textuur
  • Ideaal voor intense pastasauzen
  • Met chili
€ 8,59 (€ 30,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober