Zotter Schokoladen Bio Schoko-Mini Vanille, 20 g

Zacht smeltende biologische chocolade met een verfijnde vanillevulling in miniformaat

Nieuw!

€ 1,99

(€ 99,50 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Melkchocolade
  • Vanilleganache & amandelnougat
  • Verfijnd met krokante amandelstukjes

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Voor Kinderen, 110 g

Zotter Schokoladen Bio Schoko-Mini Vanille, 20 g € 1,99 (€ 99,50 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Voor Kinderen, 110 g € 7,03 (€ 63,91 / kg)
Totaalprijs: € 9,02
Beschrijving

De ambachtelijke Schoko-Mini Vanille van Zotter is een heerlijke traktatie voor iedereen die bewust wil genieten van hoogwaardige chocolade in een handzaam portieformaat. In deze verfijnde minichocolade komen romige ganache met echte vanille en nootachtige amandelnougat harmonieus samen in een zacht smeltend chocoladelaagje. De chocolade is afgewerkt met knapperige amandelkrokant.

Art. nr.: ZSM-18940
Inhoud: 20 g
EAN: 09006403091400
Producentnummer: 18940
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

Cacaomassa[1], ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], boter[2], invertsuikersiroop[2], zonnebloemolie[2], honing[2], magere melkpoeder[2], glucosestroop[2], gekarameliseerde melkpoeder[2] (magere melkpoeder[2], suiker[2]), emulgator (sojalecithine[2]), Steenzout, vanillebonen poeder[1], hele rietsuiker[1], kaneel[2], 60 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade[2], 40 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Schoko-Mini Vanille

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder