Heerlijke lekkernijen van Genusshaus TIMIschl

Genusshaus TIMIschl combineert de rijke landbouwtraditie van de Steiermark met gepassioneerd vakmanschap en een sterke verbondenheid met de natuur. Met veel oog voor detail ontstaan hier hoogwaardige specialiteiten die de volle smaak van de natuur rechtstreeks naar je keuken brengen.

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen
Filters

TIMI: 23 artikelen

TIMI Fruitige Pompoenchutney

TIMI Fruitige Pompoenchutney, 120 g

  • Heerlijk bij een kaasplank
  • Licht zoete smaak
€ 6,29 € 6,99 (€ 52,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI BIO Pompoenpitten Pure Chocolade

TIMI BIO Pompoenpitten Pure Chocolade, 100 g

  • BIO-kwaliteit
  • Fijnste pure chocolade
€ 5,39 € 5,99 (€ 53,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Pompoenpitten 'Witte Chocolade'

TIMI Biologische Pompoenpitten 'Witte Chocolade', 100 g

  • Hoge kwaliteit
  • Heerlijke snack
€ 6,29 € 6,99 (€ 62,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Pompoenpitten Cappuccino

TIMI Pompoenpitten Cappuccino, 100 g

  • De beste pompoenpitten
  • Gewoon heerlijk
€ 5,39 € 5,99 (€ 53,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Avocado & Guacamole Strooier

TIMI Avocado & Guacamole Strooier, 40 g

  • Perfect voor avocadotoast en guacamole
  • Aromatische mix van kruiden en chili
  • Handige glazen strooier
€ 6,29 € 6,99 (€ 157,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Appelblokjes Witte Chocolade

TIMI Appelblokjes Witte Chocolade, 55 g

  • Gemaakt met de beste appels
  • Zacht smeltende witte chocoladelaag
  • Fruitig en chocoladeachtig
€ 4,49 € 4,99 (€ 81,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Einhornzauber Pompoenpittenmix

TIMI Einhornzauber Pompoenpittenmix, 225 g

  • Witte chocolade & framboos gecombineerd
  • Knapperige pompoenpitten met glitters
  • Fijne zoete verwennerij
€ 8,99 € 9,99 (€ 39,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Kotelett & Bratl

TIMI Kotelett & Bratl, 100 g

  • Hartig voor kotelet & gebraden vlees
  • Met karwij, marjolein & knoflook
  • Ook ideaal voor aardappelpartjes
€ 6,29 € 6,99 (€ 62,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Grill & BBQ Strooier

TIMI Grill & BBQ Strooier, 75 g

  • Rokerige paprikasmaak met ui en chili
  • Ideaal voor vlees, kip en aardappelen
  • Perfect om te kruiden en te marineren
€ 6,29 € 6,99 (€ 83,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Vis & Scampi Strooier

TIMI Vis & Scampi Strooier, 60 g

  • Ideaal voor vis en zeevruchten
  • Frisse citroensmaak met dille en lavas
  • Praktische strooier voor eenvoudig doseren
€ 6,29 € 6,99 (€ 104,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Appel - Mierikswortel - Veenbessenchutney

TIMI Appel -​ Mierikswortel -​ Veenbessenchutney, 100 g

  • Ideaal bij kaas
  • Ook heerlijk bij wildgerechten
  • Fijn fruitige pittige toets
€ 6,29 € 6,99 (€ 62,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Pompoenpitmix

TIMI Pompoenpitmix, 120 g

  • Verschillende varianten
  • Ideaal bij onverwacht bezoek
  • Knabbelplezier voor jong en oud
€ 6,29 € 6,99 (€ 52,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Pompoenpitten Wasabi

TIMI Pompoenpitten Wasabi, 75 g

  • Pittig
  • Bijzondere smaak
€ 5,39 € 5,99 (€ 71,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Mierikswortelmosterd

TIMI Mierikswortelmosterd, 250 g

  • Kruidige pittigheid
  • Met Stiermarkse mierikswortel
  • Heerlijk bij een borrelhapje
€ 6,29 € 6,99 (€ 25,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Appelblokjes Melkchocolade

TIMI Appelblokjes Melkchocolade, 55 g

  • Beste Stiermarkse ingrediënten
  • Met zorg bereid
  • Ideaal als cadeautje
€ 4,49 € 4,99 (€ 81,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Lamamix

TIMI Lamamix, 135 g

  • 3 verschillende smaken
  • Schattig lama-design
  • Perfect als cadeau
€ 8,09 € 8,99 (€ 59,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Pompoenpitten Framboos

TIMI Pompoenpitten Framboos, 100 g

  • Beste Stiermarkse pompoenpitten
  • Met frambozensmaak
€ 5,39 € 5,99 (€ 53,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Himbeermix

TIMI Himbeermix, 140 g

  • Frambozen omhuld met chocolade
  • 3 verschillende smaken
  • Met de beste ingrediënten
€ 9,89 € 10,99 (€ 70,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Appelblokjes Pure Chocolade

TIMI Appelblokjes Pure Chocolade, 55 g

  • Heerlijk tussendoortje
  • Verfijnde ingrediënten
  • Perfect om cadeau te geven
€ 4,49 € 4,99 (€ 81,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Pompoenpitten

TIMI Pompoenpitten, Oranje (100 g)

  • Gemaakt van de beste pompoenpitten
  • Geglazuurd
  • Perfect om mee te nemen of om cadeau te geven
€ 5,39 € 5,99 (€ 53,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Pompoenpitten Chocolade-Chili

TIMI Pompoenpitten Chocolade-​Chili, 100 g

  • Pittig
  • Verrassende nasmaak
€ 5,39 € 5,99 (€ 53,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI Appelmosterd Met Gedroogde Appelchips

TIMI Appelmosterd Met Gedroogde Appelchips, 250 g

  • Fruitige toets
  • Met stukjes gedroogde appelchips
€ 7,19 € 7,99 (€ 28,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TIMI BIO Pompoenpitmix Zwart & Wit

TIMI BIO Pompoenpitmix Zwart & Wit, 120 g

  • Biologische kwaliteit
  • Ideaal als cadeau
  • Met witte en pure chocolade
€ 7,19 € 7,99 (€ 59,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober