TIMI Kotelett & Bratl, 100 g

Fijne kruiden voor vlees & bijgerechten

€ 6,29 € 6,99 -10%

(€ 62,90 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hartig voor kotelet & gebraden vlees
  • Met karwij, marjolein & knoflook
  • Ook ideaal voor aardappelpartjes

Vaak samen gekocht met Herbaria Biologische Kruidenmix - Tajine Marrakech, 100 g

TIMI Kotelett & Bratl, 100 g € 6,29 (€ 62,90 / kg)
Herbaria Biologische Kruidenmix - Tajine Marrakech, 100 g € 7,64 (€ 76,40 / kg)
Totaalprijs: € 13,93
Beschrijving

Breng de authentieke smaak van de rustieke keuken direct op je bord en verfijn vlees en bijgerechten in een handomdraai!


Maak van je zondagse braadstuk een traditioneel smaakrijk hoogtepunt of geef sappige varkenskoteletten dat beetje extra! Deze aromatische kruidenmix is de ideale keuze voor stevige, rustieke gerechten.

Het samenspel van pittige knoflook, zachte uien, kruidige karwij en aromatische marjolein zorgt voor een hartige toets die je vleesgerechten perfect aanvult. Wrijf je braadstuk rijkelijk in voordat het de oven ingaat, of bestrooi het vlees vlak voor het aanbakken. Ook bijgerechten profiteren van deze alleskunner: strooi de mix vlak voor het bakken over je aardappelpartjes om ze knapperig te maken en een herkenbare, kruidige toets te geven.


De hoogtepunten in één oogopslag:

  • Klassieke smaak: Perfect afgestemde kruidige tonen van knoflook, ui, karwij en marjolein.
  • Rustiek & hartig: Geeft koteletten, zondagse braadstukken en stevige vleesgerechten een volle smaak.
  • Veelzijdige keukentip: Zeer geschikt om knapperige aardappelpartjes op smaak te brengen.

Art. nr.: TI-1279
Inhoud: 100 g
EAN: 9120075823715
Producentnummer: 1279
Merken: TIMI
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

Meersalz, mosterd, ui, karwij, peper, rohrzucker, Thymian, rozemarijn, marjolein

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Timischl Edith & Hannes GesbR, St.Margarethen an der Raab, 10, 8321, St.Margarethen an der Raab, Oostenrijk, www.genusshaus-timi.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor TIMI Kotelett & Bratl

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder