TIMI Grill & BBQ Strooier, 75 g

Kruidige, rokerige specerijenmix voor grill- en BBQ-gerechten

€ 6,29 € 6,99 -10%

(€ 83,87 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 g

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Rokerige paprikasmaak met ui en chili
  • Ideaal voor vlees, kip en aardappelen
  • Perfect om te kruiden en te marineren

Vaak samen gekocht met Herbaria Biologische Kruidenmix - Tajine Marrakech, 100 g

TIMI Grill & BBQ Strooier, 75 g € 6,29 (€ 83,87 / kg)
Herbaria Biologische Kruidenmix - Tajine Marrakech, 100 g € 7,64 (€ 76,40 / kg)
Totaalprijs: € 13,93
Beschrijving

Maak van elk barbecue een smaaksensatie en geef vlees en groenten in een handomdraai een kruidig-rokerige toets!


Deze kruidenmix zorgt voor een volwaardige smaakbeleving bij je favoriete barbecuegerechten. De geslaagde mix combineert de rijke aroma's van gerookte paprika met de kruidigheid van ui en een aangenaam pittige chilismaak.

Of het nu sappig rund-, varkens- of kipvlees is, of knapperige aardappelpartjes – deze allrounder verfijnt je ingrediënten zowel op de barbecue als in de pan. Voor extra intensiteit meng je de kruidenmix eenvoudig met wat plantaardige olie en marineer je je vlees al een dag van tevoren. Zo trekt de subtiele smaak er diep in .


Highlights:

  • Rokerig aroma: Harmonisch afgestemde mix van gerookte paprika, ui en de pittigheid van chili.
  • Veelzijdig inzetbaar: Uitstekend geschikt voor rundvlees, varkensvlees, gevogelte en aardappelgerechten.
  • Geeft gegrild vlees op het rooster en gerechten uit de pan een volmondig BBQ-aroma.
  • Creatieve marinadetip: Je roert hem eenvoudig met wat plantaardige olie tot een pittige marinade.

Art. nr.: TI-1277
Inhoud: 75 g
EAN: 9120075823791
Producentnummer: 1277
Merken: TIMI
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

Meersalz, gerookte paprika, rohrzucker, ui korrels, Chilli, peper, knoflook

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Timischl Edith & Hannes GesbR, St.Margarethen an der Raab, 10, 8321, St.Margarethen an der Raab, Oostenrijk, www.genusshaus-timi.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor TIMI Grill & BBQ Strooier