Zwarte thee van Sonnentor

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Thee Certificeringen
Filters

Zwarte Thee: 4 artikelen

Sonnentor Earl Grey Zwarte Thee

Sonnentor Earl Grey Zwarte Thee, 18 Theezakje (27 g)

  • Perfect met cakes en koekjes
  • Sterke en moutige smaak
  • Volle smaak
€ 4,29 (€ 158,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Fruitige Mary Grey Thee

Sonnentor Biologische Fruitige Mary Grey Thee, 18 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (27 g)

  • Citrusachtige zwarte thee
  • Met citroenschil en sinaasappelolie
  • Veganistisch, zonder toegevoegde suiker
€ 4,49 (€ 166,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opwekkende English Breakfast Thee

Sonnentor Biologische Opwekkende English Breakfast Thee, 18 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (32,40 g)

  • Moutige, kruidige smaak
  • Zwarte thee uit Sri Lanka
  • Natuurlijk en zonder toegevoegde suiker
€ 4,29 (€ 132,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Chai Zwarte Thee

Sonnentor Biologische Chai Zwarte Thee, 18 Theezakjes (32,40 g)

  • Zoet, chocoladeachtig en kruidig
  • Klassiek recept en intense kruiden
  • Zettijd: 5-10 minuten
€ 4,19 (€ 129,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober