Veganistische chocolade

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Vegan chocolade: 1 - 30 van 90 artikelen

Alnatura Biologische Pure Chocolade 70%

Alnatura Biologische Pure Chocolade 70%, 100 g

  • 70% cacaogehalte
  • Veganistische
  • Zonder lecithine
€ 2,60 € 2,89 (€ 26,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bio Quadratur des Kreises - 100% Pure Chocolade zonder Suiker

Zotter Schokoladen Bio Quadratur des Kreises -​ 100% Pure Chocolade zonder Suiker, 70 g

  • Krachtig en bitter
  • Fijn smaakprofiel
  • Vegan
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bio Quadratur des Kreises - 75% Pure Chocolade met Erythritol

Zotter Schokoladen Bio Quadratur des Kreises -​ 75% Pure Chocolade met Erythritol, 70 g

  • Veganistisch
  • Gezoet met erythritol
  • Intense walnotensmaak
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 100% Madagaskar

Zotter Schokoladen Labooko 100% Madagaskar, 65 g

  • Lichte aardse en koffieachtige smaakaccenten
  • Geroosterde noten en houtnoot
  • Intense bessen nuances
€ 3,87 € 4,39 (€ 59,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biologische Choco Nougat Hazelnoot

Zotter Schokoladen Biologische Choco Nougat Hazelnoot, 130 g

  • Een vleugje vanille
  • Gezoet door rietsuiker
  • Vegan
€ 5,13 € 5,79 (€ 39,46 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Klassieke Pure Chocolade

Zotter Schokoladen Klassieke Pure Chocolade, 70 g

  • 70% biologische cacao
  • Gemaakt met ruwe rietsuiker
€ 3,59 € 3,99 (€ 51,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 100% Maya Cacao

Zotter Schokoladen Labooko 100% Maya Cacao, 65 g

  • Met cacao uit Belize en Guatemala
  • Bessen en kersen aroma
  • Nootachtige en krachtige smaak
€ 3,87 € 4,39 (€ 59,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Quadratur des Kreises  - Kokosnoot met Wilde Bessen en Dadelsuiker

Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises -​ Kokosnoot met Wilde Bessen en Dadelsuiker, 70 g

  • Met kokoscouverture
  • Vegan
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 75% Madagaskar

Zotter Schokoladen Labooko 75% Madagaskar, 70 g

  • Biologisch en Fairtrade
  • 22 uur concheertijd
  • 75% cacaogehalte
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biologische Mandarijn - Matcha - Kokos

Zotter Schokoladen Biologische Mandarijn -​ Matcha -​ Kokos, 70 g

  • Gevuld met 3 lagen
  • Spannend en afwisselend
  • Met gekarameliseerde kokosvlokken
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Bolivia 90% Pure Chocolade

Zotter Schokoladen Bolivia 90% Pure Chocolade, 65 g

  • Pure chocolade
  • Cacao uit Bolivia
  • Gemaakt van zeldzame cacao
€ 3,87 € 4,39 (€ 59,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Pure Chocolade 87%

Alnatura Biologische Pure Chocolade 87%, 80 g

  • Puur met 87% cacaogehalte
  • 100% veganistisch
  • Zonder toegevoegde lecithine
€ 2,96 € 3,29 (€ 37,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 75% Tanzania

Zotter Schokoladen Labooko 75% Tanzania, 70 g

  • Gemaakt van Trinitario-cacao
  • Kruidig-fruitige aroma's
  • 2 x 35 g
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Kokoschocolade met Kokosbloesemsuiker

Alnatura Biologische Kokoschocolade met Kokosbloesemsuiker, 100 g

  • Veganistisch recept
  • Lichte karamelnoot
  • Zonder toegevoegde lecithine
€ 2,96 € 3,29 (€ 29,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biologisch Lass Dich feiern Vegan

Zotter Schokoladen Biologisch Lass Dich feiern Vegan, 70 g

  • Pure, chocolade
  • Met hazelnoot nougat & bros
  • Gluten- en lactosevrij
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 70% Nicaragua

Zotter Schokoladen Labooko 70% Nicaragua, 70 g

  • Lactosevrij en vegan
  • Nootachtige en moutige smaak
  • Verfijnd met een beetje rietsuiker
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Quadratur des Kreises - Cashew met Ahornsuiker

Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises -​ Cashew met Ahornsuiker, 70 g

  • Gemaakt met fijne cacaobonen
  • Aangenaam zoet
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Chocolade Hanf Praline

Zotter Schokoladen Chocolade Hanf Praline, 20 g

  • 100% vegan
  • Met gekarameliseerde hennepzaden
€ 1,66 € 1,89 (€ 83,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 75% Sao Tomé

Zotter Schokoladen Labooko 75% Sao Tomé, 70 g

  • Vegan en glutenvrij
  • Exclusieve cacao van een klein eiland
  • Concheertijd: 19 uur
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Quadratur des Kreises - 70% Pure Chocolade met Ahornsuiker

Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises -​ 70% Pure Chocolade met Ahornsuiker, 70 g

  • 70% cacao
  • Subtiel fruitige tonen
  • Vegan
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Belize Toledo 82% "Sail Shipped Cacao"

Zotter Schokoladen Belize Toledo 82% "Sail Shipped Cacao", 70 g

  • Originele chocolade met een geweldige ecologische balans
  • Breed spectrum aan aroma's
  • Concheren tijd: 21 uur
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 72% Ghana

Zotter Schokoladen Labooko 72% Ghana, 70 g

  • 72% cacao
  • Biologisch en fairtrade
  • 2 x 35 gram
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 75% Guatemala

Zotter Schokoladen Labooko 75% Guatemala, 70 g

  • Concheertijd: 8 uur
  • Met veel Criollo cacaobonen
  • Exotische fruittonen
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 72% Panama

Zotter Schokoladen Labooko 72% Panama, 70 g

  • Met cocabo cacao
  • 20 uur concheertijd
  • Biologisch en Fairtrade
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko 70% Oeganda

Zotter Schokoladen Labooko 70% Oeganda, 70 g

  • 70% cacao
  • Intense fruitsmaken
  • 2 x 35 gram
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Quadratur des Kreises - Kokoskaramel met Kokosbloesemsuiker

Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises -​ Kokoskaramel met Kokosbloesemsuiker, 70 g

  • Uitgesproken kokosnoot karakter
  • Fijne karamelnuances
  • Vegan
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Chocolademousse met Rum

Zotter Schokoladen Chocolademousse met Rum, 70 g

  • Veganistisch
  • Lactose en glutenvrij
  • Met alcohol (meer dan 2%)
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Nougatinereep pure chocolade met hazelnoot

Venchi Nougatinereep pure chocolade met hazelnoot, 95 g

  • 56% cacaogehalte
  • Zacht smeltend met een crunch
  • Gekarameliseerde hazelnootstukjes
€ 7,11 € 7,99 (€ 74,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biologisch Rotwein Vegan

Zotter Schokoladen Biologisch Rotwein Vegan, 70 g

  • Pure chocolade
  • Fijne ganache van rode wijn
  • Bevat alcohol
€ 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mandarijn Tonka Karamel - Veganistisch,  Biologisch

Zotter Schokoladen Mandarijn Tonka Karamel -​ Veganistisch, Biologisch, 70 g

  • 70% cacaogehalte
  • Met Timutpeper & tonkabonen
  • Fruitige mandarijn-marsepein
€ 4,23 € 4,79 (€ 60,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober