Conte de Cesare Olijfolie Extra Vierge, 250 ml
Italiaanse smaaksensatie & topkwaliteit
€ 10,99
(€ 43,96 / L, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Geperst uit met de hand geplukte olijven
- Zorgvuldig en direct verwerkt
- Fruitige smaak met een rijk aroma
Bijpassend
Beschrijving
Deze extra vierge olijfolie van CONTE DeCESARE is gemaakt van zorgvuldig met de hand geplukte Italiaanse olijven. Dankzij de natuurlijke verzorging van de olijfbomen en strenge kwaliteitscontroles geniet je altijd van een topproduct. De olie heeft een fruitig karakter en een vol aroma, waarmee je al je gerechten een onweerstaanbare Italiaanse twist geeft.
| Art. nr.: | EDH-10835906 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 9004698351001 |
| Producentnummer: | 10835906 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 3450 / 824 kj / kcal |
| Vet | 92 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 13 g |
| waarvan onverzadigde vetzuren | 70 g |
| waarvan Meervoudig onverzadigde vetzuren | 9 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Vitamine E | 12 mg |
Ingrediënten
100 % extra vierge olijfolie
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Olijfolie Extra Vierge
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten