Haas Vanillesaus Koud Geroerd, 36 g
Licht, romig vanillegenot zonder koken of velletje
€ 1,99
(€ 55,28 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Koud op te kloppen en extra romig
- Niet koken, meteen klaar
- Geen velvorming
Beschrijving
Met deze vanillesaus van Haas serveer je in een mum van tijd een heerlijk romige saus – zonder te hoeven koken. Je mengt de saus eenvoudig koud, waardoor er nooit een velletje ontstaat. Perfect als rijke vulling voor taarten of gebak, maar ook heerlijk als zoete topping over je favoriete desserts.
| Art. nr.: | EDH-1004013 |
|---|---|
| Inhoud: | 36 g |
| EAN: | 9055500109082 |
| Producentnummer: | 1004013 |
| Merken: | Haas |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
gemodificeerd zetmeel, suiker, Aufschlaghilfe (Glukosesirup, kokosolie), emulgator (Mono- und Diglyceride von Speisefettsäuren, Melkzuuresters van mono- en diglyceriden van vetzuren (E472b)), plantaardig eiwit, stabilisator (kaliumfosfaten), geleermiddel (Carrageen), Verdikkingsmiddel (konjac E425), stabilisator (kaliumchloride), Zuurteregelaar (Natriumcitraat), aroma, kleurstof (caroteen)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1742 / 416 kj / kcal |
| Vet | 5,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 5,2 g |
| Koolhydraten | 89 g |
| waarvan Suiker | 30 g |
| Eiwitten | 0,9 g |
| Zout | 0,39 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Vanillesaus Koud Geroerd
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten