Augurken en conserven van Sapore di Sole

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen
Filters

Augurken en Conserven: 9 artikelen

Biologische groene olijven "Bella di Cerignola" - in Pekel

Sapore di Sole Biologische groene olijven "Bella di Cerignola" -​ in Pekel, 550 g

  • Grote olijven
  • Uit Puglia
€ 4,99 (€ 9,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Tuingroenten in Olie

Sapore di Sole Biologische Tuingroenten in Olie, 280 g

  • Klaar om te oogsten
  • Ideaal voor koude gerechten
  • In olijfolie van eerste persing
€ 10,99 (€ 39,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Bella di Cerignola Olijven

Sapore di Sole Biologische Bella di Cerignola Olijven, 820 g

  • Reuzenolijven
  • Bijzonder sappig
  • Uit Apulië
€ 11,99 (€ 14,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Aglione Knoflook Gedroogd

Sapore di Sole Biologische Aglione Knoflook Gedroogd, 20 g

  • Dunne plakjes
  • Uit Toscane
  • Ideaal voor sauzen & co.
€ 5,49 (€ 274,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Kikkererwten in een Potje

Sapore di Sole Biologische Kikkererwten in een Potje, 300 g

  • Fijne textuur en hartige smaken
  • Past bij warme en koude gerechten
  • Bevat veel eiwitten en vezels
€ 2,49 (€ 8,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Uien in Olie

Sapore di Sole Biologische Uien in Olie, 280 g

  • Ingemaakt in olijfolie van eerste persing
  • Verfijnd met geselecteerde kruiden
  • Ideaal als aperitief
€ 9,99 (€ 35,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Gedroogde Tomaten

Sapore di Sole Biologische Gedroogde Tomaten, 280 g

  • Gepekeld in zonnebloemolie en olijfolie
  • Verfijnd met kappertjes
€ 4,99 (€ 17,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Melanzani in Extra Vergine Olijfolie

Sapore di Sole Biologische Melanzani in Extra Vergine Olijfolie, 180 g

  • Ideaal voor voorgerechten en antipasti
  • Heerlijk bijgerecht met gegrild vlees
€ 7,99 (€ 44,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Biologische Erwten in een Potje

Sapore di Sole Biologische Erwten in een Potje, 300 g

  • Aangename smaak
  • Gemakkelijk klaar om te serveren
  • Hoog in proteïne en vezels
€ 2,49 (€ 8,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober