Glutenvrije pasta van Recheis

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Glutenvrij: 6 artikelen

Recheis Glutenvrije Macaroni

Recheis Glutenvrije Macaroni, 400 g

  • Voedingsbewuste pasta
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Pasta - Fleckerl

Recheis Glutenvrije Pasta -​ Fleckerl, 400 g

  • Voedingsbewuste pasta
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Pasta - Korte Vermicelli

Recheis Glutenvrije Pasta -​ Korte Vermicelli, 400 g

  • Voedingsbewuste keuken
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Dralli

Recheis Glutenvrije Dralli, 400 g

  • Voedingsbewuste keuken
  • Geen gluten en geen eieren
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Spaghetti

Recheis Glutenvrije Spaghetti, 400 g

  • Voedingsbewuste keuken
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Recheis Glutenvrije Penne

Recheis Glutenvrije Penne, 400 g

  • Glutenvrij & vegan
  • Gemaakt van maïs & rijst
  • Kooktijd: 10 minuten
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober