Pomito Sugo Basilico, 400 g
Verse tomatensaus met basilicum
€ 3,99
(€ 9,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Frisse smaak
- Heerlijk bij pastagerechten
- Gemaakt van Italiaanse tomaten
Bijpassend
Beschrijving
Deze Sugo Basilico wordt bereid met Italiaanse tomaten en heeft een pure, frisse smaak. Giet de saus direct over al dente pasta of gebruik hem als basis voor eenvoudige mediterrane gerechten. Geniet van de authentieke Italiaanse smaakbeleving!
| Art. nr.: | EDH-1005317 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 8032793341529 |
| Producentnummer: | 1005317 |
| Merken: | Pomito |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
75 % gesneden tomaten, 16 % tomatenpuree, 2 % Basilicum, ui, olijfolie extra vierge, suiker, Zout, knoflook, Rijstzetmeel, natuurlijk basilicumaroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 222 / 53 kj / kcal |
| Vet | 1,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,5 g |
| Koolhydraten | 7,1 g |
| waarvan Suiker | 5,6 g |
| Vezels | 2 g |
| Eiwitten | 1,5 g |
| Zout | 1,2 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Sugo Basilico
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten