Milka Chocolade Eieren - 4 Stuks, Hazelnootcrème (136 g)
Heerlijk romig dessert in een krokant jasje
€ 6,99
(€ 51,40 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gevulde Milka Alpenmelkchocolade-eieren
- Heerlijke roomvulling om met een lepel van te genieten
- 4 eieren, inclusief 2 lepels
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Milka chocolade-eieren met een romige vulling die je met een lepel kunt opeten zijn een klassieke paastraktatie! Elk jaar wachten de fans van Milka met ingehouden adem om opnieuw van deze lekkernijen te genieten. Dat is niet verwonderlijk, want de knapperige "eierschaal" van Milka Alpenmelkchocolade is rijkelijk gevuld met de fijnste room die je met een lepeltje kunt opeten - een hemels genot! Ook heerlijk als dessert en lekker voor het hele gezin.
Let op: een verpakking bevat 4 gevulde chocolade-eieren en 2 houten lepels.
| Art. nr.: | TG-1747963 |
|---|---|
| Inhoud: | 136 g |
| EAN: | 7622201791995 |
| Producentnummer: | 1747963 |
| Merken: | Milka |
| Kan sporen bevatten van: | H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en donker bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2407 / 575 kj / kcal |
| Vet | 38 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 19 g |
| Koolhydraten | 51 g |
| waarvan Suiker | 50 g |
| Vezels | 1,5 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0,24 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Mondelez Österreich GmbH, Schönbrunner Straße 297-307, 1120, Wien, Oostenrijk, verbraucherservice@mdlz.com |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Milka Chocolade Eieren - 4 Stuks
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Goulashsoep – het Hongaarse nationale gerecht
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.000 producten