La Molisana: Een authentieke Italiaanse pastatraditie uit het hart van Molise.
La Molisana: 4 artikelen
La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo, 500 g
- Onregelmatige textuur
- Geperst met bronzen mal
- Altijd al dente
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
La Molisana Radiatori al Bronzo, 500 g
- Ruw bronzen oppervlak
- Perfecte sausopname
- Vorm geïnspireerd op klassieke radiatoren
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo Volkorengraan, 500 g
- Vierkant profiel
- Volkoren
- Altijd heerlijk al dente
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo, 500 g
- Grote, perfect gevormde vleugels
- Gestreept uiterlijk
- Met bronzen mal gemaakt
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.400 producten