La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo Volkorengraan, 500 g
Volkoren power & uniek vierkant design
€ 2,99
(€ 5,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vierkant profiel
- Volkoren
- Altijd heerlijk al dente
Bijpassend
Beschrijving
Deze volkoren Spaghetti Quadrati al Bronzo verrast met een karakteristiek vierkant profiel en een volle, robuuste structuur. Dankzij de ruwe textuur nemen ze elke saus perfect op en zorgt de donkere tint voor een stijlvolle uitstraling op je bord. Door de topkwaliteit bereidingswijze blijven deze pasta's heerlijk al dente – elke keer opnieuw een ware smaaksensatie voor liefhebbers die het beste willen proeven.
| Art. nr.: | EDH-1006360 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 08004690611517 |
| Producentnummer: | 1006360 |
| Merken: | La Molisana |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1478 / 353 kj / kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan Suiker | 3,3 g |
| Vezels | 8 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 0,08 g |
Ingrediënten
volkoren griesmeel van durumtarwe, water
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo Volkorengraan
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten