Kürbishof Koller Rode Wijn en Chocolade Pompoenpitten, 80 g
De perfecte snack
€ 4,94 € 5,49 -10%
(€ 61,75 / kg, Incl. 9% BTW
-
Kürbishof Koller
Geroosterde en Gezouten Pompoenpitten
Altijd uiterst vers!
€ 4,94 € 5,49(€ 61,75 / kg) -
Kürbishof Koller
Chocolade Sinaasappel Pompoenpitten
Zachte verwerking
€ 4,68 € 5,29(€ 58,50 / kg) -
Kürbishof Koller
Kaneel Vanille Pompoenpitten
Een heerlijke tussendoortje
€ 4,94 € 5,49(€ 61,75 / kg) -
Kenmerken & Voordelen
- Zorgvuldig geselecteerde zaden
- Heerlijk vers
- Lekkere afwisseling
Beschrijving
Deze knapperige snacks zijn verfijnd met chocolade en rode wijn. Een onvergelijkbare combinatie!
| Art. nr.: | KK-1011 |
|---|---|
| Inhoud: | 80 g |
| EAN: | 9120017260394 |
| Producentnummer: | 1011 |
| Merken: | Kürbishof Koller |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Bevat alcohol |
| Herkomst van de grondstof: | Oostenrijk |
Ingrediënten
Pompoenpitten, chocolade couverture (Cacaomassa, suiker, cacaoboter, magere melkpoeder, sojalecithine (E322)[1], vanille extract), suiker, zweigelt, 55 % minimaal cacaogehalte
- Emulgatoren
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2271,00 / 542,42 kj / kcal |
| Vet | 37,86 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 6,76 g |
| Koolhydraten | 23,63 g |
| waarvan Suiker | 16,22 g |
| Eiwitten | 23,6 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Kürbishof Koller, Weinberg 78, 8350 , Fehring, Oostenrijk, www.kuerbishof-koller.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kürbishof Koller Rode Wijn en Chocolade Pompoenpitten
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 1 | (100%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Populaire categorieën:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten