Ankerkraut Gefeliciteerd, 100 g
Een cadeau voor smaak en plezier
€ 5,99
(€ 59,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor het verfijnen van gerechten
- Limited edition
- Perfect als cadeau
Bijpassend
Beschrijving
Verras iemand met puur culinair geluk in plaats van bloemen: deze limited edition paprika-roomkaas-dip, stijlvol verpakt in een luxe glazen pot met een deksel van kurk. De kruidenmix is perfect om te koken, op smaak te brengen of te garneren en geeft iedere keuken een smakelijke twist. Even door wat roomkaas roeren en je hebt in een mum van tijd een aromatische dip die altijd in de smaak valt – van een nieuwe baan tot het behalen van een diploma.
| Art. nr.: | AK-4062988843068 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 4062988843068 |
| Producentnummer: | 4062988843068 |
| Merken: | Ankerkraut |
| Kan sporen bevatten van: | L - selderij, M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder palmolie |
Ingrediënten
Meersalz, tomatenpoeder, zoete paprika, paprikakorrels rood, ruwe rietsuiker, tomatenchips (tomaten, maïszetmeel), ui, Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum), Zitronenschale, jalapeno gerookt (Chilli, Rook), Cayennepfeffer
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1059 / 253 kj / kcal |
| Vet | 2,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| waarvan Suiker | 33 g |
| Eiwitten | 8 g |
| Zout | 21 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankerkraut Gefeliciteerd
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten