Pap met granen, melk en fruit van HiPP
Graan-, Melk- en Fruitpap: 3 artikelen
HiPP Biologische Graanpap -5 Granen, 200 g
- Vanaf de 5e maand
- Verschillende papvariaties
- Zonder toegevoegde suiker en melk
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
HiPP Biologische Babyvoeding Rijstepap, 200 g
- Voor baby's vanaf 5 maanden
- Glutenvrij
- Ook voor melkpap
€ 3,09 (€ 15,45 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
HiPP Biologische Baby Bircher Müesli, 250 g
- Vanaf de 6e maand
- Met appels, bananen en volle granen
- Zonder toegevoegde suiker
€ 3,89 (€ 15,56 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.400 producten