Govinda Goodel Paccheri - Biologische Maïs & Rijst , 250 g

Zacht gedroogd & authentieke productiekwaliteit

€ 2,99

(€ 11,96 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Traditionele Italiaanse pasta
  • Glutenvrij & veganistisch
  • Onvergelijkbare smaak

Vaak samen gekocht met Govinda Goodel Fusilli- Biologische Maïs & Quinoa, 250 g

Govinda Goodel Paccheri - Biologische Maïs & Rijst , 250 g € 2,99 (€ 11,96 / kg)
Govinda Goodel Fusilli- Biologische Maïs & Quinoa, 250 g € 3,49 (€ 13,96 / kg)
Totaalprijs: € 6,48
Beschrijving

De glutenvrije paccheri van maïs en rijst zijn een echt stukje Italië op tafel. Ze worden in Italië op traditionele wijze geproduceerd en voorzichtig gedroogd - voor een onvergelijkbare smaakbeleving.

Art. nr.: XAY-GOV-H052
Inhoud: 250 g
EAN: 4038507012444
Producentnummer: H052
Merken: Govinda
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Soort voeding: veganistisch, Glutenvrij
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder gluten
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1470 / 351 kj / kcal
Vet 2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,3 g
Koolhydraten 75 g
  waarvan Suiker 2,8 g
Vezels 2,2 g
Eiwitten 6,8 g
Zout 0 g
Ingrediënten

95 % maïsmeel[1], 5 % Rijstmeel[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Duitsland, www.govinda-natur.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Govinda Goodel Paccheri - Biologische Maïs & Rijst

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder