Genuss am See Barbecuesaus Peppy Pepi, 250 ml
Fruitig fris en kruidig
€ 8,99
(€ 35,96 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van de beste appelmoes
- Perfect voor Aziatische gerechten
- Geweldig voor het barbecueseizoen
Beschrijving
Het hoeft niet altijd ketchup te zijn, toch? De fruitige, frisse barbecuesaus is gemaakt van de fijnste appelmoes (van Stiermarkse appels) en pittige kerrie. De "Peppy Pepi" is de perfecte begeleider van vis-, kip- of groentegerechten en ook heerlijk bij garnalen en zeevruchten
| Art. nr.: | GS-017 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 723736438564 |
| Producentnummer: | 017 |
| Merken: | Genuss am See |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen |
Ingrediënten
76 % (appels, suiker, citroenzuur), drinkwater, (wijnazijn, druivensapconcentraat, kaliummetasulfiet), groene curry
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 455,9 / 108,9 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 25,1 g |
| waarvan Suiker | 24,1 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Genuss am See GmbH , Ödensee 144, 8990 , Bad Aussee, Oostenrijk, www.genussamsee.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Genuss am See Barbecuesaus Peppy Pepi
Uit ons magazine:
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten