Genuss am See

Exclusieve pesto's, barbecuesauzen en kruiden uit het Ausseer Land

Het merk Genuss am See uit het Ausseer Land staat voor exclusieve producten uit Oostenrijk die inspireren met voortreffelijke ingrediënten en een uitstekende smaak. De aromatische pesto's, barbecuesauzen en kruiden laten het hart van elke fijnproever sneller kloppen.

Filteren & Sorteren

Prijzen
Filters

Genuss am See: 15 artikelen

Genuss am See Olijf Chorizo ​​Pesto

Genuss am See Olijf Chorizo ​​Pesto, 120 g

  • Pittig van smaak
  • Stevig en krachtig
€ 8,99 (€ 74,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Zalmforel Pesto

Genuss am See Zalmforel Pesto, 120 g

  • Heerlijk met pasta
  • Verfijnd met Asmonte
  • Uit het Ausseerland
€ 9,99 (€ 83,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Kruidentuin Pesto

Genuss am See Kruidentuin Pesto, 120 g

  • Verfrissend
  • Erg lekker
€ 8,99 (€ 74,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Basilicum Pesto

Genuss am See Basilicum Pesto, 120 g

  • Citroensmaak en fris
  • Italiaans
€ 8,45 € 8,99 (€ 70,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Barbecuesaus "Frischer Fritz"

Genuss am See Barbecuesaus "Frischer Fritz", 250 ml

  • Fruitige en doordrinkbare smaak
  • Abrikozen, whisky & rozemarijn
  • Ideaal voor vis, gevogelte & varkensvlees
€ 8,99 (€ 35,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Barbecuesaus "Fescher Fred"

Genuss am See Barbecuesaus "Fescher Fred", 250 ml

  • Fruitige kruidigheid met een exotische smaak
  • Paprika, zoete chilipeper & sesamzaadjes
  • Ideaal voor garnalen, gevogelte & de Aziatische keuken
€ 8,99 (€ 35,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Barbecuesaus Rauchiger Rainer

Genuss am See Barbecuesaus Rauchiger Rainer, 250 ml

  • Ideaal voor Amerikaanse BBQ & Steak
  • Verfijnd met koffie
€ 8,99 (€ 35,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Barbecuesaus Scharfe Sissi

Genuss am See Barbecuesaus Scharfe Sissi, 250 ml

  • Verfijnd met gin uit Oostenrijk
  • Ideaal voor je barbecue
  • Fijne kruidigheid
€ 8,99 (€ 35,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Pompoenpitpesto

Genuss am See Pompoenpitpesto, 120 g

  • Voor salades en kaas
  • Echt Stiermarks
€ 8,99 (€ 74,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Barbecuesaus Resche Resi

Genuss am See Barbecuesaus Resche Resi, 250 ml

  • Gemaakt van de beste bosbessen
  • Perfect voor het barbecueseizoen
  • Fijne gekruid door komijn en chili
€ 8,99 (€ 35,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Barbecuesaus Peppy Pepi

Genuss am See Barbecuesaus Peppy Pepi, 250 ml

  • Gemaakt van de beste appelmoes
  • Perfect voor Aziatische gerechten
  • Geweldig voor het barbecueseizoen
€ 8,99 (€ 35,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Tomaat-Walnoot Pesto

Genuss am See Tomaat-​Walnoot Pesto, 120 g

  • Fruitig en nootachtig
  • Licht zoete smaak
€ 8,99 (€ 74,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Genuss am See Eekhoorntjesbrood Pesto

Genuss am See Eekhoorntjesbrood Pesto, 120 g

  • Klaar om te eten
  • Voor risotto en pasta
€ 9,99 (€ 83,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Genuss am See Pesto appel spek

Genuss am See Pesto appel spek, 120 g

  • Past goed bij kaas
  • Voor de rustieke karbonade
€ 8,99 (€ 74,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Genuss am See Paprika-Chili Pesto

Genuss am See Paprika-​Chili Pesto, 120 g

  • Fruitig en kruidig
€ 8,99 (€ 74,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Genuss am See staat bekend om zijn gourmetproducten die een onmiskenbare kwaliteit bieden. Met een sterke focus op natuurlijke ingrediënten en een passie voor lokaal geproduceerde specialiteiten, zorgt Genuss am See ervoor dat elke hap een ware traktatie is.

De producten van zijn zorgvuldig geselecteerd en met liefde bereid om de hoogste kwaliteit te garanderen. Of het nu gaat om verfijnde delicatessen of unieke culinaire geschenken, het merk biedt een assortiment dat elke fijnproever zal bekoren.

Ontdek de wereld van Genuss am See en ervaar zelf de magie van culinaire perfectie.

Onze favorieten van dit merk: