Freche Freunde Exotische Smoothiechips met Yoghurt, 16 g

Met een milde yoghurtsmaak voor exotisch knabbelplezier

€ 2,69

(€ 168,13 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 16 g

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf 3 jaar
  • Yoghurtlaag
  • Exotische smaak

Vaak samen gekocht met MOGLi Biologische Frambozencrème Hoekjes, 30 g

Freche Freunde Exotische Smoothiechips met Yoghurt, 16 g € 2,69 (€ 168,13 / kg)
MOGLi Biologische Frambozencrème Hoekjes, 30 g € 1,59 (€ 53,00 / kg)
Totaalprijs: € 4,28
Beschrijving

Deze fruitige smoothiechips combineren de smaak van zongerijpt fruit met een vleugje milde yoghurt. De luchtige chips smelten zacht in de mond en zijn heerlijk om tussendoor van te genieten.

  • Fruitig-knapperige snack
  • Vriesgedroogde vruchten
  • Perfecte snack voor onderweg

Consumptieadvies:
Direct uit de verpakking knabbelen of als fruitig topping op yoghurt.


Geselecteerde ingrediënten worden voorzichtig verwerkt om het fijne aroma en de bijzondere knapperigheid optimaal te behouden. Het samenspel van fruitige intensiteit en romige yoghurtsmaak zorgt voor een uitgebalanceerd smaakprofiel.


Art. nr.: MM-680325
Inhoud: 16 g
EAN: 4262367680325
Producentnummer: 680325
Merken: Freche Freunde
Leeftijdsadvies: vanaf 3 jaar
Certificeringen: Biologisch gecertificeerd volgens de EC biologische verordening
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Sluit de verpakking opnieuw na gebruik
Eigenschappen: Zonder toegevoegde suikers, Zonder toevoegingsmiddelen
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g per portie (16 g)
Energie 1428 / 341 kj / kcal 230 / 55 kj / kcal
Vet 0,8 g 0,1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g 0 g
Koolhydraten 70 g 11 g
  waarvan Suiker 68 g 11 g
Vezels 6,1 g 1 g
Eiwitten 8,4 g 1,3 g
Zout 0,16 g 0,03 g
Ingrediënten

38 % Bananenpuree[1], 21 % appelpuree concentraat[1], 17 % mangopuree[1], 15 % Magermilchjoghurtpulver[1], 8 % sinaasappelsap[1], 1 % passievruchtensap[1]

  1. uit biologische landbouw
Belangrijke informatie over het gebruik van baby- en kindersnacks
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: erdbär GmbH, Eberswalder Straße 6-9 , 10437, Berlin, Duitsland, frechefreunde.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Freche Freunde Exotische Smoothiechips met Yoghurt

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder