Haas Sicilia Bio Citroen, 119 g
Fruitige biologische frisheid voor keuken & bar
€ 1,29
(€ 10,84 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Biologische kwaliteit
- Krachtige citroensap van Siciliaanse citroenen
- Perfect voor drankjes, salades en visgerechten
Beschrijving
Met deze vloeibare biologische smaakmaker haal je pure fruitige frisheid in huis. De fles bevat het sap van maar liefst vier tot vijf Siciliaanse citroenen – genoeg om elke bereiding op te frissen zonder zelf te persen. Dankzij de handige, schone dosering voeg je eenvoudig een verfijnde zuurgraad toe aan warme thee, koude drankjes, knapperige salades en smaakvolle vis- of vleesgerechten, bij het koken én bakken.
| Art. nr.: | EDH-1002069 |
|---|---|
| Inhoud: | 119 g |
| EAN: | 76106606 |
| Producentnummer: | 1002069 |
| Merken: | Haas |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 130 / 31 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 7,2 g |
| waarvan Suiker | 2,4 g |
| Eiwitten | 0,4 g |
| Zout | <0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Sicilia Bio Citroen
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten