Haas Knoflookpasta, 185 g
Intens frisse knoflook & pit voor in de keuken
€ 2,99
(€ 16,16 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vegan
- Op smaak gebracht met zout
- Heerlijk bij goulash, stoofvlees & marinades
Beschrijving
De knoflookpasta van Haas brengt de pure smaak van verse knoflook en een snufje zout samen. Omdat eenvoud vaak het lekkerst is, proef je het krachtige aroma direct terug in stoofgerechten als goulash, ragout of bij een sappige braadstuk. Ook voor marinades bij het grillen geeft deze pasta precies de juiste smaakvolle twist.
| Art. nr.: | EDH-10062145 |
|---|---|
| Inhoud: | 185 g |
| EAN: | 9055500621461 |
| Producentnummer: | 10062145 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
80 % knoflook, Zout, zuurteregelaar (Citronensäure), antioxidatiemiddel (Ascorbinsäure)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 461 / 110 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 22 g |
| waarvan Suiker | 20 g |
| Eiwitten | 4,8 g |
| Zout | 19 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Knoflookpasta
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten