Kruidenthee van over de hele wereld

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Thee Certificeringen
Filters

Kruindenthee: 1 - 30 van 71 artikelen

TEEKANNE Indiase Chai Thee Specialiteit

TEEKANNE Indiase Chai Thee Specialiteit, 40 (40 g)

  • Heerlijke kruidenthee
  • Pittige en zoete smaak
  • Met zwarte thee, kaneel en gember
€ 2,99 (€ 74,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Spice Chai - NamasTee Biologische Kruidenthee

TEEKANNE Spice Chai -​ NamasTee Biologische Kruidenthee, 15 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (30 g)

  • Met pittige gember en aromatische kaneel
  • Op smaak gebracht met kardemomolie
  • Bevat geen zwarte thee
€ 3,19 (€ 106,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Glühfix

TEEKANNE Glühfix, 160 dubbele kamer zakjes (240 g)

  • Kerstsmaak
  • Ook voor het aromatiseren van compotes
  • 100 % natuurlijk
€ 15,99 (€ 66,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Biologische NamasTee

TEEKANNE Biologische NamasTee, Powervrouw (15 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers) (27 g)

  • Met hibiscus, gember en engelwortel
  • Fruitig en verfrissend
  • Premium biologische kwaliteit
€ 3,19 (€ 118,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Biologisch Oriental Chai

TEEKANNE Biologisch Oriental Chai, 36 (36 g)

  • Met oosterse kruiden
  • Heerlijk met melk
  • Met kruiden en stevia
€ 3,79 (€ 105,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Instant Vanilla Chai Latte

Cosmoveda Bio Instant Vanilla Chai Latte, 180 g

  • Kruidenthee
  • Intens kruidig aroma
  • Speciaal geselecteerde kruiden
€ 6,99 (€ 38,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Gember Citroenthee

Sonnentor Biologische Gember Citroenthee, Dubbelkamerige theezakjes, 18 stuks (32,40 g)

  • Kruidig en pittig
  • Gistvrij en veganistisch
  • Past goed bij Aziatische en Midden-Oosterse gerechten
€ 4,19 (€ 129,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pukka Cacao Chai

Pukka Cacao Chai, 40 g

  • Verwarmt & versterkt
  • Delicaat zoete tonen
  • Exotische smaak
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Gouden Kurkuma Thee

Sonnentor Biologische Gouden Kurkuma Thee, 36 g

  • Voor het immuunsysteem
  • Met gember en kardemom
  • Theezakjes met twee kamers
€ 4,29 (€ 119,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Gember Kurkuma Thee

Sonnentor Biologische Gember Kurkuma Thee, 18 Theezakjes (32,40 g)

  • Pittige smaak
  • Past goed bij exotische gerechten
€ 4,19 (€ 129,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Beschermengel Thee

Sonnentor Beschermengel Thee, Theezakjes, 18 stuks (27 g)

  • Kruidige, verfrissende smaak
  • Divers aroma
  • Past goed bij hartige gerechten
€ 4,19 (€ 155,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Gember Energie Thee

Sonnentor Gember Energie Thee, Los, 100 g

  • Intensief pittig
  • Scherpe smaak
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 28. oktober

De Rust Zelf - NamasTee Biologische Kruidenthee

TEEKANNE De Rust Zelf -​ NamasTee Biologische Kruidenthee, 15 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (27 g)

  • Verfrissend droog en zoet
  • Ayurvedische mix
  • Cafeïnevrij en natuurlijk zoet
€ 3,19 (€ 118,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Bio Classic Chai

Yogi Tea Bio Classic Chai, 90 g losse thee

  • Heerlijke mix
  • Ook lekker met melk
  • Met kardemom, kaneel & gember
€ 4,99 (€ 55,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Chai Thee

Alnatura Biologische Chai Thee, 40 g

  • Zwarte thee met specerijen
  • Zoete oosterse aroma's
  • Smaakt goed met of zonder melk
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Bio Black Chai

Yogi Tea Bio Black Chai, 1 pak (37,40 g)

  • Ayurvedische kruidentheemix
  • Met zwarte thee & kruidenextract
  • Voor een evenwichtig innerlijk wezen
€ 3,99 (€ 106,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Rode Glühweinkruiden

Sonnentor Biologische Rode Glühweinkruiden, 18 Theezakje (32,40 g)

  • Heerlijke smaak
  • Sterke smaak
  • Perfect voor een non-alcoholische punch voor kinderen
€ 4,49 (€ 138,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Bio Choco

Yogi Tea Bio Choco, 15 theezakjes (37,40 g)

  • Populair bij kinderen & iedereen die van zoet houdt
  • Uit biologische teelt
  • Verfijnd met heerlijke kruiden
€ 3,99 (€ 106,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Zimt Zauber Vruchtenthee

Sonnentor Biologische Zimt Zauber Vruchtenthee, 32,40 g

  • Smaak van kaneel en fruit
  • Ideaal voor liefhebbers van kaneelsmaak
  • 100% biologisch en veganistisch
€ 4,29 (€ 132,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Bio Sweet Chai

Yogi Tea Bio Sweet Chai, 1 pak (34 g)

  • Gemaakt van anijs, venkel, zoethout & kardemom
  • Voor liefde & zorgzaamheid
  • Biologisch
€ 3,99 (€ 117,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Rustgevende Gemberthee

Sonnentor Rustgevende Gemberthee, Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (32,40 g)

  • Bloemig en kruidig
  • De perfecte slaapmuts
€ 4,19 (€ 129,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Bio Curcuma Chai

Yogi Tea Bio Curcuma Chai, 34 g

  • Chai kruidenmix
  • Vol en krachtig aroma
  • Met drop en kardemom
€ 3,99 (€ 117,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Bio Choco Chai

Yogi Tea Bio Choco Chai, 90 g

  • Populair bij kinderen & iedereen met een zoetekauw
  • Uit biologische teelt
  • Verfijnd met heerlijke kruiden
€ 4,99 (€ 55,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Bio Classic

Yogi Tea Bio Classic, 17 g

  • De meest bekende Ayurvedische kruidenthee
  • Met fruitsap of melk & honing
  • Magische geur
€ 3,99 (€ 234,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Kurkuma-Gember Thee

Cosmoveda Bio Kurkuma-​Gember Thee, 20 (25 Zakjes)

  • Kruidenthee
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Eerlijke grondstoffen
€ 5,99 (€ 133,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Gingerbread Time Fruitthee

Sonnentor Gingerbread Time Fruitthee, 32,40 g

  • Kaneel-zoete smaak
  • 100% vegan
  • Gistvrij
€ 4,29 (€ 132,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Bio Green Chai

Yogi Tea Bio Green Chai, 1 pak (30,60 g)

  • Specerijen, groene thee & munt
  • Uniek, creatief recept
  • Biologisch
€ 3,99 (€ 130,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pukka Vanilla Chai

Pukka Vanilla Chai, 20 theezakjes (40 g)

  • Warme, kruidige noten
  • Cafeïnevrij
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Bio Turmeric Chai

Yogi Tea Bio Turmeric Chai, 90 g

  • Exotische theemelange
  • Heerlijke smaak
  • Met kaneel, gember & kurkuma
€ 4,99 (€ 55,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

allgroo Gemberthee

allgroo Gemberthee, 400 g

  • Voor warme & koude dranken
  • Ook geschikt als broodbeleg
  • Heet en kruidig van smaak
€ 8,19 (€ 20,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober