Praktische accessoires om van thee te genieten

Vind papieren theefilters, reisbekers, mini-gardes voor het perfecte kopje cacao, theepotten, dubbelwandige kopjes voor warme dranken en meer in deze categorie.

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen
Filters

Thee accessoires: 1 - 30 van 46 artikelen

Theezeef Tea Master Met Deksel/Onderzetter

tea exclusive Theezeef Tea Master Met Deksel/Onderzetter, Goud

  • Fijnmazige perforatie
  • Deksel-/opzetfunctie
  • Neutrale smaak
€ 8,99 € 9,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Tea 4 One Set

TEEKANNE Tea 4 One Set

  • Theepot, kop en schotel
  • Stijlvol en praktisch
  • Porselein van hoge kwaliteit
€ 22,41 € 24,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Theefilters

TEEKANNE Theefilters, tot 1,0 l (80 stuks)

  • Makkelijk te vullen
  • Voor elke soort thee
  • Te gebruiken zonder houder
€ 2,15 € 2,39 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

bloomix Theepot Mao Feng

bloomix Theepot Mao Feng

  • Gemaakt van borosilicaatglas
  • Met roestvrijstalen zeef
  • Enkelwandig
€ 23,31 € 25,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Demmers Teehaus Thee Maatlepel

Demmers Teehaus Thee Maatlepel

  • Gemaakt van hoogwaardig metaal
  • Met logo
  • Voor ongeveer 3 g thee
€ 4,49 € 4,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

bloomix Theeglas Tunis

bloomix Theeglas Tunis, 2 stuks

  • Set van 2
  • Handgemaakt en mondgeblazen
  • Magnetron veilig
€ 24,21 € 26,99 (€ 12,11 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Demmers Teehaus Matcha Maatlepel

Demmers Teehaus Matcha Maatlepel

  • Uiterst praktisch
  • Gemaakt van roestvrij staal
  • Maakt een mooi cadeau
€ 4,04 € 4,49

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

bloomix Theeglas Tanger

bloomix Theeglas Tanger, 2 stuks

  • Set van 2
  • Vaatwasmachinebestendig
  • Voor verschillende theecreaties
€ 20,69 € 22,99 (€ 10,35 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Demmers Teehaus Thee Clip

Demmers Teehaus Thee Clip

  • Gemaakt van hoogwaardig metaal
  • Een praktisch accessoire
  • Behoudt de ideale smaak
€ 2,24 € 2,49

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Set van 5 Herbruikbare Theezakjes + Bamboe Lepeltje

Dantesmile Set van 5 Herbruikbare Theezakjes + Bamboe Lepeltje

  • 100% biologisch katoen
  • Microplastic-vrij
  • Wasbaar
€ 7,19 € 7,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

tea exclusive Theepot met Geïntegreerde Zeef

tea exclusive Theepot met Geïntegreerde Zeef, 400 ml

  • Geïntegreerde zeef
  • Glazen theepot
  • Roestvrij stalen deksel
€ 17,99 € 19,99

Bezorging uiterlijk op 26. oktober

Cuisipro Roestvrijstalen Maatlepels – Set van 5

Cuisipro Roestvrijstalen Maatlepels – Set van 5

  • Ovale vorm, ideaal voor smalle kruidenpotjes
  • Geen omvallen dankzij licht gebogen handgrepen
  • 5 maatlepels met praktische clip voor netjes opbergen
€ 26,99 € 29,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Demmers Teehaus Afsluitbare Papieren Theefilters

Demmers Teehaus Afsluitbare Papieren Theefilters

  • Niet gearomatiseerd
  • Composteerbaar
  • Inhoud: 50 stuks
€ 5,39 € 5,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Kunststof Theezeefje met Roestvrijstalen Gaas

Demmers Teehaus Kunststof Theezeefje met Roestvrijstalen Gaas

  • Geschikt voor veel kannen
  • Roestvrijstalen filtergaas
  • Hoogte: 8 cm
€ 6,74 € 7,49

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Demmers Teehaus Theezakjestang

Demmers Teehaus Theezakjestang

  • Gemaakt van geborsteld roestvrij staal
  • Geperforeerde uiteinden tegen druppen
  • Vaatwasserbestendig
€ 2,61 € 2,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Arche Naturküche Matcha Schaal

Arche Naturküche Matcha Schaal

  • Gemaakt van keramiek
  • Met de hand gekleurd unicaat
  • 280 ml inhoud
€ 22,36 € 24,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Küchenprofi Theepot ASSAM 1L

Küchenprofi Theepot ASSAM 1L

  • Hoogwaardig borosilicaatglas
  • Incl. roestvrijstalen filterelement
  • Vaatwasmachinebestendig
€ 40,49 € 44,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

bloomix Theeglas Yunnan

bloomix Theeglas Yunnan, 6 stuks

  • Set van 6
  • Duurzaam & bestendig
  • Gemaakt van hoogwaardig borosilicaatglas
€ 63,89 € 70,99 (€ 10,65 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Küchenprofi Thee-Ei Tang

Küchenprofi Thee-​Ei Tang, 4,5 cm

  • Gemaakt van roestvrij staal
  • Sluit stevig
  • Fijnmazig net
€ 5,39 € 5,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

tea exclusive Theekopje met Zeef en Deksel, 350 ml

tea exclusive Theekopje met Zeef en Deksel, 350 ml

  • Voor warme & koude dranken
  • Met zeef en deksel
  • Vaatwasmachinebestendig
€ 17,99 € 19,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Qwetch Infusor Theezeef met Schroefdop

Qwetch Infusor Theezeef met Schroefdop, 14 cm – 750/1000 ml

  • Speciaal ontworpen voor infusordoppen
  • BPA-vrij
  • Ideaal voor onderweg
€ 7,20 € 8,09

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Breka Theebox

Breka Theebox

  • Gemaakt van notenhout
  • Transparante deksel
  • 230x180x90mm
€ 89,10 € 99,49

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Eulenschnitt Dubbelwandig Glas met Hart

Eulenschnitt Dubbelwandig Glas met Hart, 300 ml

  • Dubbelwandig
  • Hittebestendig
  • Vaatwasmachinebestendig
€ 17,01 € 18,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Eulenschnitt Dubbelwandig Glazen Mok met Hart, 250ml

Eulenschnitt Dubbelwandig Glazen Mok met Hart, 250ml

  • Afmetingen: 13,5 x 8 cm
  • Hittebestendig
  • Vaatwasmachinebestendig
€ 15,21 € 16,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

cilio Koffieschepje

cilio Koffieschepje

  • Nauwkeurig doseren
  • Lang handvat
  • 1 schepje = 8 gram
€ 8,99 € 9,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

cilio Tamper met Koffieschepje

cilio Tamper met Koffieschepje

  • 2 praktische functies
  • Stabiel & nauwkeurig
  • Gemakkelijk schoon te maken
€ 13,49 € 14,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Eulenschnitt Dubbelwandig Glas met Hart

Eulenschnitt Dubbelwandig Glas met Hart, 200 ml

  • Dubbelwandig glas
  • Vaatwasmachinebestendig
  • Hittebestendig
€ 13,41 € 14,99

Tijdelijk niet leverbaar

bloomix Theeservies Tea Time

bloomix Theeservies Tea Time

  • Met roestvrijstalen zeef en glazen deksel
  • Magnetron veilig
  • Thermisch glaseffect
€ 24,21 € 26,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Eulenschnitt Kannetje "Hart"

Eulenschnitt Kannetje "Hart"

  • Gemaakt van aardewerk
  • Vaatwasmachinebestendig
  • Afmeting: 8,2x7,4cm
€ 17,91 € 19,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

GEFU PASSO - Theezeef,  7,5 cm

GEFU PASSO -​ Theezeef, 7,5 cm

  • Ø 7,5 cm, ideaal voor kopjes
  • Versterkte professionele stof
  • Hoogwaardig roestvrij staal
€ 8,47 € 9,49

Bezorging uiterlijk op 09. oktober