ConFusion Mikura Sakekasu - Witte Rijstazijn "Gekka", 300 ml
De ideale begeleider voor sushi, salades, dressings, enz.
€ 11,99
(€ 39,97 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt in Japan
- Gegerijpt in houten vaten
- Mild van smaak
Beschrijving
De langzaam in houten vaten gegiste Japanse Mikura Sakekasu – Witte rijstazijn "Gekka" – wordt gemaakt van rode, gerijpte Sakekasu en alcohol, en vervolgens voorzichtig ontkleurd. Dankzij de transparante kleur en milde smaak is de azijn ideaal voor sushi, dressings, marinades, pickles of als de finishing touch over tofu, dumplings en carpaccio.
| Art. nr.: | COF-F1406 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 ml |
| EAN: | 4562215770919 |
| Producentnummer: | F1406 |
| Merken: | ConFusion |
| Eigenschappen: | Bevat alcohol, Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
rijst azijn
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 13 / 3 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | 0,8 g |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | ConFusion - Asiatisch kochen Mag. Clemens Drdla, Wilhelm-Exner-Gasse 13, 1090, Wien, Oostenrijk, info@confusion-kochen.at, www.confusion-kochen.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor ConFusion Mikura Sakekasu - Witte Rijstazijn "Gekka"
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten